Çocuklarım Için Kamp Tavsiyesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ADV Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,764

ADV

Yeni Üye
Herkese selam.
Kamp işlerine merak saldım. Biri erkek biri kız ikizim var 9 yaşlarında ve bir iki kez çadır kurduk. Kamp çok hoşlarına gitti ve bu hafta sonu onları için çadırlı kamp aktivitesi yapmak istiyorum. İstanbul yakını kamping alanı yada serbest çadır kurup bir gece kalabileceğimiz ormanlık bir mekan tavsiye edebilir misiniz? Ateş de yakabileceğimiz bir yer olsa çok iyi olur.
Saygı ve sevgi ile selamlıyorum...

Etiketler
keşan yayla altunhan tesisleri var face ye yaz araştır çocuklar için oyun yerleri korsan gemisi gibi yerlerde var

İlgine teşekkür ederim. BAktım fakat orman ya da yayla gibi bir yer istiyorum. Gölcükte Eriklitepe Tabiat parkı varmış. Oraya giden birileri var mı acaba?.. Fena yere benzemiyor...

erikli tepe belediyenin tesisleri geçen hafta sonu tanıtımı yapıldı ben gidemedim ama bu bölgelerde inönü yaylası,erciova yaylası var benim kamp kurduğum yada yalovada delmece yaylası teşvikiye yaylası var çok güzel ormanlık düzlük alanları mevcut su sıkıntısı çekmeyeceğiniz güzel yerler

Çocuklarınıza doğa sevgisini aşılamak çok güzel bir düşünce. Fikrinize saygı duyuyorum :smiley:

Merhaba,
Sakarya tarafında Turnalı, Davlumbaz ve Beşoluk yaylaları var, buraları bir araştırın. 4x4 varsa Menekşe Yaylasını tavsiye ederim, yolu zorludur, normal araçla ben çıkamadım.
İnönü Yaylasını günü birlik tavsiye ederim, cidden harika bir yer fakat gece kalmanızı tavsiye etmem, silah seslerinden uyuyamazsınız.
Bolu tarafında ise Göynük Çubuklu Göl tarafını tavsiye ederim.
Yedi Gölleri de pas geçmeyin derim, eğer göl kenarında çadır kurmayacaksanız sessiz sakin orman içinde güzel bir kamp olacaktır.
Sevgiler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR