Çocukluk Hayalim Defender'ıma Kavuşuyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Mühendis Keşifte Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,292

Mühendis Keşifte

Yeni Üye
Herkese iyi geceler diyorum. Yarın inşAllah ben de defender ailesine katılacağım. Çocukluktan beri hayalimdi. Tek korkum trafik sigortası ne kadar çıkacak. Bu da forumda ilk mesajım. Gece gece uyku tutmadı. Foruma üye oldum. Devamlı olmam dileklerimle. Fotoğrafları çeker çekmez paylaşacağım. Umarım hayırlı olur. Güzel temennilerinizi bekliyorum. Görüşmek üzere.

Etiketler
Şimdiden hoş geldiniz umarım istediğiniz gibi bir aracınız olur. Aracınızın görsellerini bekliyoruz.

Trafik sigortası 1000-1500 tl arası bi rakam çıkar tahminime göre firmalar arası çok uçurum var.

Martta 78 model seri 3 e 1600 tlye yaptırdım 3000 3500 tl fiyat çeken firmada oldu iyi araştırın. En düşük doa ve allianz veriyor genelde.

Benim üzerime ait ilk araç ve 30 yaşın altında olduğum için biraz daha yüksek çıktı.

Hayırlı olsun Allah kazasız belasız kullanmak nasip eder İnşallah. Trafik sigortası bende yeni yaptırdım sayılır en uygun Anadolu Sigorta çıkarttı bana da 1290. Sen kendini min. 1500 e hazırla şimdiden :smiley:

Tek bana dokunacak trafik sigortası gibi duruyor. Hayırlısı bakalım. Ne çıkarsa paylaşacağım burada. Bugün nasip olursa alım satımını yapacağız.

Ekte umarım paylaşabilmişimdir. 1 saat önce aracımı teslim aldım. Hayırlısı artık.

2016 06 28 233021

Hayırlı olsun kazasız belasız.Model motor ve fiyat bilgisi paylaşabilirmisiniz sakıncası yoksa. Sigorta işini ne yaptınız ?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1987 model 2.5 turbodizel motor. 2.9 ford motoru denilen 2.5 ten. Sigorta işini henüz halletmedim. 15 gün boyınca bekleyip fiyatları analiz etmeyi planlıyorum.

Umarım herşey gönlünüzce olur. Hayırlı olsun tekrar :smiley:

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1987 model 2.5 turbodizel motor. 2.9 ford motoru denilen 2.5 ten. Sigorta işini henüz halletmedim. 15 gün boyınca bekleyip fiyatları analiz etmeyi planlıyorum.
Hayırlı olsun mayısta sigorta yaptım 945 tl ye 1600 tl fiyat verende oldu gerçekten o parayı verirkem zoruma gitti geçen sene yarı fiyatına yaptım geçenlerde birinden duydum ptt trafik sigortası yapıyor daha uygun aracınız orjinal motor mu yoksa ford puma mı

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracım ford motor. Turbo. 120hp. Zannedersem puma denilen motor oluyor. Sigortayı yaptırdım. Acı geldi. 1400 lira Ray sigorta çıkarmışlardı ama o gün yaptırmadığım için fiyatı 1800e çektiler. 1500e maphreden yaptırdım.

Aracım ford motor. Turbo. 120hp. Zannedersem puma denilen motor oluyor. Sigortayı yaptırdım. Acı geldi. 1400 lira Ray sigorta çıkarmışlardı ama o gün yaptırmadığım için fiyatı 1800e çektiler. 1500e maphreden yaptırdım.
Bende maphre de yapmıştım en uygunu oydu motor güzel bende ilerde bd30 taktıracam

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri