Çöl Kartalı'nın gezi fotoğrafları albümü

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Çöl Kartalı Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 73
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 133,038
Ynt: Çöl Kartalı'nın Gezi Fotoğrafları Albümü

egeli' Alıntı:
Merhabalar....

Maalesef son bir-iki fotoğraf (ki onlar da zor açılıyor) dışındakiler açılmıyor... :( :(
Sevgiler....

Daha önce yüklediğimiz ve açıldığını gördüğümüz fotoğrafların şimdi biz de göremiyoruz ve bu durum sık sık başımıza geliyor. İnşallah yöneticilerimiz duyar da sesimizi, bir çare üretirler sevgili dostlarımız :smiley:

Etiketler

ORHANİYE filan gördüm..de..anlşılan buralardan geçmişsiniz..:smiley: bende buralardayım...bu sitede fazla kalmıyorum..aeada bir uğruyorum..face deyim genelde...buralar derken işte burası...

20131008 124441

202 nolu görsele söyliyecek bir cümle bulamıyorum. İyiki varsınız.Görsellere teşekkür ediyorum.

seyyah54' Alıntı:
202 nolu görsele söyliyecek bir cümle bulamıyorum. İyiki varsınız.Görsellere teşekkür ediyorum.

Beğendiğinize sevindik. Teşekkür bizden Ahmet bey :smiley:

Kalbinin götürdüğü yere gidenlere selamlar olsun. Biz de fotoğraflar arasında sizinle birlikte kaybolduk. İnsanın geri dönesi gelmiyor.

Sevgiyle kalın...

Ayça&Önder

Kuzay' Alıntı:
Kalbinin götürdüğü yere gidenlere selamlar olsun. Biz de fotoğraflar arasında sizinle birlikte kaybolduk. İnsanın geri dönesi gelmiyor.

Sevgiyle kalın...

Ayça&Önder

Biz de size selam ve sevgilerimizi gönderiyoruz :smiley:

Yeni yıla girerken yeni keyifler adına kurulan ve kurulacak masalar:smiley:)

SAM 1914

SAM 1923

SAM 1902

SAM 1926

SAM 1910

zirvelerin sesi' Alıntı:
bahar gibi havayı buldunuz , kaçırmıyorsunuz .. ne diyelim.. helal olsun..

Eyüp bey, 2014 gezileri o yüzden Şubat ayında başlıyor. Her yerde bahar çiçekleri ve biz dün yeni bisikletlerimizi aldık ve yola çıkmaya hazırız:smiley:)

Çöl Kartalı' Alıntı:
Eyüp bey, 2014 gezileri o yüzden Şubat ayında başlıyor. Her yerde bahar çiçekleri ve biz dün yeni bisikletlerimizi aldık ve yola çıkmaya hazırız:smiley:)

Hayırlısı olsun.. ben kunta kinte durumlarına devam , sayenizde farklı ortamlar görüyoruz.. Nisan ayında 1 hafta fabrika kapanışı var , Çocuklar için Ailecek hızlandırılmış bir Ankara gezisi planı yaptım.. maalesef 1 günlük gezi olacak ,elbet yetmez farkındayım , Anıtkabir I görelim Atamıza çiçegimizi bırakıp dua edelim , Rahmi koç müzesi.. Ankara kalesi... en son Çocuklar için aqua vega yı düşünüyorum, umarım deger.. gece dönüş zor olacagı için Mogan gölü kenarında güzel bir ortam buldum ( henüz reserve yapmadım.. malum iş durumları belirsiz ) .. birde Fotografçılık merakı başladı :smiley:) ( lise 2 deki oğlumun sayesinde ) bol bol resim çekeyim diyorum..

2013 çok kötü geçti.. 2014 ise güzel sinyaller vermeye başladı bile.

Zirvelerin sesini sanırım yukarıdan birileri duymuştur bizim gibi sevgili Eyüp bey :smiley: :smiley: :smiley:

SAM 5459

Yeni bisikletlerimizin kılıfını biz yaptık. Çok pratik ve kullanışlı oldu :smiley: :smiley: :smiley:

SAM 5393

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri