Columbia marka ürünler

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan lonelytent Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,449

lonelytent

Ana Kamp
Hepinize iyi pazarlar ve iyi haftasonları diliyorum.
Öncelikle, konunun burası olmadığını çok iyi biliyorum lakin kampçılık içerisinde bakınıp giden kişilerinde görme konusundaki şansı sebebiyle ilanımı buraya vermek istedim,şimdiden forum huzuru adına özürlerimi sunuyorum.Umarım ihtiyacı olan ve Amerikan fiyatları ile almak isteyenlerin işine yarar.

Amerika'dan geçtiğimiz Cuma günü Columbia marka gömlekler ve pantalonlar getirdim. Açıkçası ,bu ürünleri tek tek giyeceklerini tahmin ettiğim ailemin bireylerine (kardeş,kayınçom ve eşime) getirmiştim, lakin çok ilgilerini çekmedi, Nike marka ayakkabılar kadar ilgilenmediler :smiley: ve kibarca da giymeyeceklerini ilettiler.En azından benim onların bari üstleri değişirse benimle kampta yaparlar konusundaki hayallerimi söndürdüler :smiley: En azından artık hiç gelmeyeceklerini anlamış olmam da iyi bir deneyim değil mi? :smiley:

Eğer ilgilenen olursa diye yazıyorum sayın arkadaşlarım.

Kargolayacağım ürünler:
---------------------------------------------------
1 adet Columbia XXL Beyaz gömlek
1 adet Columbia XL haki yeşil gömlek
1 adet Columbia XL haki yeşil pantalon
1 adet Columbia XXL haki yeşil pantalon
1 adet Columbia Large Bayan pantalon (42 numara)

Eğer fotoğraflar ve fiyat konusunda bilgi almak isterseniz, buradaki email sistemi üzerinden yazışabiliriz.

Saygılarımla,

Etiketler

Ynt: Columbia marka ürünler

Aslında haklısınız Türkiye'de de olan bir marka Columbia lakin geçen ay mağazasının outlet olanına Viaport-Pendik mağazasına gittiğimde camdaki müthiş indirime kanarak içeriye girip XL pantalon sorduğumda Large'a kadar olan bedenleri sattıklarını ve fiyatlarının 149.9 lira olduğunu söylediler.Açıkçası Amerika'da mağazasında hiçbir indirim olmadığı halde 59.9 dolara görünce nedense içim bir ısındı ki sormayın, aldım yoksa amacım Türkiye'de olan ürünleri getirip burada ahkam kesmek değil, sakın yanlış anlaşılmasın veya ticaret yapmak değil...Zaten hali hazırda bir mesleğim ve yaptığım bir işim var.Aldığım fiyatlara vermek ve etiketlerinin üzerinde olacağını iletmek istedim.Dediğim gibi büyük bedende sorun yaşayan ve fiyatının da makul olması sebebiyle burada paylaşıma gittim.

lonelytent' Alıntı:
Aslında haklısınız Türkiye'de de olan bir marka Columbia lakin geçen ay mağazasının outlet olanına Viaport-Pendik mağazasına gittiğimde camdaki müthiş indirime kanarak içeriye girip XL pantalon sorduğumda Large'a kadar olan bedenleri sattıklarını ve fiyatlarının 149.9 lira olduğunu söylediler.Açıkçası Amerika'da mağazasında hiçbir indirim olmadığı halde 59.9 dolara görünce nedense içim bir ısındı ki sormayın, aldım yoksa amacım Türkiye'de olan ürünleri getirip burada ahkam kesmek değil, sakın yanlış anlaşılmasın veya ticaret yapmak değil...Zaten hali hazırda bir mesleğim ve yaptığım bir işim var.Aldığım fiyatlara vermek ve etiketlerinin üzerinde olacağını iletmek istedim.Dediğim gibi büyük bedende sorun yaşayan ve fiyatının da makul olması sebebiyle burada paylaşıma gittim.

Hocam sizde işi bilmiyorsunuz. benim cimri amca gibi nutella,meyve suyu çikolata filan getirseydiniz

Yok benim de oradaki çıkarım kampa,yürüyüşüme Columbia karşılığı yandaş bulmaktı ama çok dürüst davrandılar ve giymeyiz sat gitsin diyince :smiley: bana da ilanı vermek düştü...Yine de ilgine teşekkürler,amcan akıllı adammış vesselam bir sonraki seyahatim diğer ay :smiley: Oradan nutella getirsem iyi olacak :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR