Continental 36 Bin Km De Mukavva Oldu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan orgasmatron Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,272

orgasmatron

Zirve
Sirket araci (linea) 50 binde takilan 195 lastikle 85 bin km de 6 ayda mukavvaya dondu , biri tel kirdi biri yarildi boyle mukavva lastik gorulmedi

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
Petlas alın , yerli malı uçak için lastik üreten firma. Petlas diğer lastiklere göre daha uygun kaliteside tartışılmaz.

araçlar hangi koşullarda ve kaç kişi tarafından kullanıldı?

36k çok düşük bir km değeri ve dandik lastikler bile perte çıkmaz bu kmlerde?

Petlas ise gayet düzgün bir lastik, yaklaşık 20k dır kullanıyorum bir sorun yaşamadım, uzun yolda ve şehir içinde bazen sakin bazen de çok agresif kullanıyorum, gayet de memnunum. diğer araçlarımıza da (aile içinde 4 farklı araç) da aldık, hatta kış lastiklerini 2 araçta 3 seneden fazla süredir kullanıyoruz. fiyat performans olarak kesinlikle tavsiye ederim.

Continental de pek yaramamış sanırım.

Petlas diğer pahalı ürünlere nazaran daha uygun ayrıca, ben çok memnunum Petlas 'tan.
Pirelli michelin continental gibi lastikleri de uzun yıllar kullandım hem pahalı hem inanın petlas'tan çok bir fark yok, birde petlas'ı deneyin hem yerli malı ve ekonomik kalitesine şaşıracaksınız.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.