Dacia Duster Kapı Kenarı Koruma Bantları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ümiterkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 24
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,585
Ynt: Dacia Duster Kapı Kenarı Koruma Bantları

Adrianotom' Alıntı:
Arkadaşlar resim yeni Sanderodan.
İnsanlar Duster'ı bazen Landrover gibi sanıp kapıyı tam güç kapatıyıor ama kapı kapanırken çok gürültü çıkıyor ''yada bana öyle geliyor :s '' .Fakat Dacia'da bununla ilgili sanki biraz kafa yormuş ve yeni Sandero'larda şekildeki diklemesine duran lastiği uygulamış.
Başka Duster'larda da zaten halihazırda böyle birşey varmı bilmiyorum ? Eğer yoksa ve bnm gibi düşünen varsa belki bu paylaşımın bir faydası olur diye düşündüm.
Bende bu ayar bir parça bulunca uygulamayı düşünüyorum , bu ufacık değişiklik oldukçada fark yaratmış.Sandero'nun kapısını ne kadar süratle kapasamda kapı tok bir sesle kapanıyor.
benim arçata vardı galiba sabah daha dikkatli bakıp varsa resmini koyarım.

Etiketler

macmaneman' Alıntı:
400 tl nire, 1400 tl nire?? 400 tl ye nerden yaptırdınız
Ben 2011 aralığında satın alırken bunuda istiyorum yoksa almam diye pazarlık konusu yapmıştım. once 1000 deyip 400 e kadar inmişlerdi montajı dahil. yani almadan once takıldı araca. ankara neziroğlunda.

yollayolla' Alıntı:
ARKADAŞLAR BENDE SİYAHRENKTE OLAN ARACIMA RESİMDEKİ AKSESUARCILARDA SATILAN KAPIYA GEÇMELİ VE YAPIŞKANLI BANTLANRDAN UYGULADIM ,GÜZEL BİR KORUMA OLDU.KAPI KENARLARINI KORUYOR,BENİM AMACIM KAPILAR ARASINDAKİ BOŞLUKTAN TOZ VE SU GİRMESİNİ ENGELLEMEKTİ BİRAZ OLSUN KAPATTI,
Adrianotom' Alıntı:
Arkadaşlar resim yeni Sanderodan.
İnsanlar Duster'ı bazen Landrover gibi sanıp kapıyı tam güç kapatıyıor ama kapı kapanırken çok gürültü çıkıyor ''yada bana öyle geliyor :s '' .Fakat Dacia'da bununla ilgili sanki biraz kafa yormuş ve yeni Sandero'larda şekildeki diklemesine duran lastiği uygulamış.
Başka Duster'larda da zaten halihazırda böyle birşey varmı bilmiyorum ? Eğer yoksa ve bnm gibi düşünen varsa belki bu paylaşımın bir faydası olur diye düşündüm.
Bende bu ayar bir parça bulunca uygulamayı düşünüyorum , bu ufacık değişiklik oldukçada fark yaratmış.Sandero'nun kapısını ne kadar süratle kapasamda kapı tok bir sesle kapanıyor.

4X4 dusterlarda kapı altlarında ve iki kapı arasının alt dikmesinde o plastikler var ama üst dikme kısmını hatırlamıyorum.

Monti' Alıntı:
Ben 2011 aralığında satın alırken bunuda istiyorum yoksa almam diye pazarlık konusu yapmıştım. once 1000 deyip 400 e kadar inmişlerdi montajı dahil. yani almadan once takıldı araca. ankara neziroğlunda.
üf be ne pazarlıkmış .ben bişey alırken sizi arayabilirmiyim :D

Monti' Alıntı:
yıl sonlarıda daha kolay oluyor. herkez bi kota peşindeyken
valla ben de 2012 modeli 2011 aralık26 da aldım ama :(
helal size :smiley:
bu arada vinç duruyor mu monti bey

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri