Dağcılık Sifir Ekipman, Ayakkabı Ve Kıyafetleri Mountain Hardware, Camp, Mammut, La Sportiva

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tworule Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,620

tworule

Ana Kamp
merhaba,

yurtdışında aldığım, kimisi fazladan kimisi de aldıktan sonra kullanma ihtiyacı olmadığım, kimisi de daha iyi bir modele geçtiğimden dolayı satılık ekipman ve kıyafetler var . facebook profilim: Facebook

ve uzun yıllar donanımhaber'de ürün sattım. referanslarıma bakabilirsiniz:
Profil : tworule

Ürünler orjinal ve ABD'den gelmiştir. sadece CAMP krampon türkiye'den alınmıştır.
  • SIFIR la sportiva solution 39.5 numara kaya tırmanış ayakkabısı . Türkiye'de 425 TL , 375 TL'ye satıyorum.
  • IMG 3025

Ceketler Göğüs çevresi 36-39 cm ise bedenleri uyar.

• SIFIR mammut Foraker Hybrid ceket. M beden yurtdışı indirimli fiyatı (kargo hariç) 87 USD. ben 225TL'ye satıyorum
Mammut Foraker Hybrid Jacket - Men's - Ski Insulated Jackets - Ski Jackets - Men's Jackets - Men's :: CampSaver.com

20160628 134707495 iOS

• Sıfır Mammut Broad Peak 750+ Kaz tüyü mont M beden : türkiye'de 575 TL stokta gördüm. yurtdışı indirimli fiyatı (kargo hariç) 138 USD. ben 395 TL'ye satıyorum

Mammut BROAD PEAK IS HOODED JACKET MEN | Kaz Tüyü Ceket ve Yelekler

20160628 134519280 iOS

• Sıfır Mountain Hardwear Softshell mountain TEch II ceket. yurtdışı indirimli fiyatı (kargo hariç) 99 USD. ben 245TL'ye satıyorum

Mountain Hardwear Mountain Tech II Jacket - Men's - Midweight Fleece Jackets - Fleece Jackets - Men's Jackets - Men's :: CampSaver.com

20160628 134311861 iOS

• 3 kez kullanılmış tam otomatik CAMP alümünyum çelik krampon. farklı botlarıma uyması için üzerindeki perlon uzatılmıştır. güvenlik ile ilgili bir sıkıntı oluşturmamaktadır. Türkiye fiyatı 508 TL, ben 295 TL'ye satıyorum.
20160623 140700524 iOS

yolda birkaç adet daha ceket var. onları da geldikçe ekleyeceğim.

20160628 134301971 iOS

Son düzenleme:

Etiketler

YENİ ÜRÜNLER:

* Marmot Zeus kaz tüyü S Beden Siyah 295TL (yurtdışı fiyatı indirimli 99 USD, Türkiye'de indirinli 454 TL)

zeus jacket product 1 23826635 1 156702585 normal

ürün kendi resimleri:

IMG 3045

Ürün Özellikleri
Ultra hafif tüy geçirmez kumaş.
700 Fill Power Kaz Tüyü ve Down Defender
Fermuarlı yan cepler.
Cep içine sokarak küçültebilirsiniz.
Fermuar arkasında bulunan rüzgar patı.
Elastik bel büzgüsü
Angel-Wing Movement™: Ellerin yukarı kaldırılması esnasında hareketi engellemeyen tasarım.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Marmot Artemis Dış Katman (softshell - hardsell) siyah M Beden 395 TL (yurtdışı fiyatı en ucuz 164 USD)

Mar032

ürünün kendi resmi:

IMG 3049

NanoPro MemBrain 10K waterproof/47K breathable laminate
Stretch nylon ripstop shell
Fully taped seams
Underarm zips
Pack-compatible pockets
Water-resistant zippers
Angel-Wing movement
Helmet-compatible hood
incelemesi: https://www.google.com.tr/url?sa=t&...PpYP23MDPEpv1ybkQ&sig2=e7b81DmyIzK7MkW0PsTTtQ

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

* Black Diamond Dawn Patrol LT Softshell M Beden siyah (Schoeller kumaş) 350 TL (yurtdışı fiyatı indirimli 148 USD )

P40X 015 BLAK DawnPatrolLTShell Mns Front web

ürünün kendi resmi:

IMG 3055

incelemelerde 5 yıldız almış:

Black Diamond Dawn Patrol LT Shell

Adjustable, helmet-compatible hood
Zippered chest pocket
Zippered hand pockets
Two internal drop pockets
Internal stretch media pocket with cord port
Custom-molded VELCRO® cuff tabs
Drawcord hem

Black Diamond Coeffienct Hoody Yeşil S Beden. orta katman. 250 TL. (yurtdışında 126 USD.)

W5TH 375 VBGN CoEfficientHoody Mns Front web

ürünün kendi resmi:

IMG 3043

A versatile alpine midlayer, the CoEfficient Hoody features a full-length front zipper and under-the-helmet hood to allow a wide range of temperature adjustment without the need to add or remove layers. Polartec® Power Dry® High Efficiency fleece features a gridded interior to increase both moisture-wicking performance and breathability. While the trim cut helps the CoEfficient Hoody fit comfortably under your shell, it also works well as a stand-alone piece for long rock climbs and warmer days in the alpine.

Under-the-helmet hood
Brushed microsuede collar lining
Zippered chest pocket
Stretch cuffs
Materials : Polartec® Power Dry® High Efficiency fleece (205 g/m2, 88% polyester, 12% elastane)
incelemesi:
https://www.google.com.tr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=9&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiskqqr7e_NAhVF7BQKHYcPAUUQFghAMAg&url=https://thebigoutside.com/gear-review-black-diamond-coefficient-jacket/&usg=AFQjCNFWZFHlOl96cvF4lcJx6769J22pqA&sig2=dxRihYUn3k2qt02qaZzYxA
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
PETZL ADJAMA KEMER

068w0000001P3EaAAK

ürünün kendi resmi:

Dcdb9a40022855c4512d6cfdee610cfb

Large beden (bel 84 cm-92 cm arası) sıfır kutusunda . dağcılık ve buz tırmanışı için ideal .2016 model

yürkiye'de 260 TL .175 TL ye satıyorum

Son düzenleme:

Bedenler de düzeltme yapıyorum. M beden ceketler: göğüs çevresi 38-40 inch (96,5 cm - 101 cm) , S bedenler ise 36-38 inch (92cm -96,5 cm)'dir.

Aşağıdakiler Satılmıştır:

Black Diamond Hoodie Yeşil
Mammut Kaz tüyü
Marmot Zeus M beden
Mountain Hardwear Men's Desna™ Grid Hooded ceket. 195 TL Shark (koyu gri ) renk
Black Diamond Dawn Patrol LT Softshell M Beden siyah (Schoeller kumaş)

Kalanlar:

* SIFIR Marmot Zeus kaz tüyü S Beden Siyah, 295TL (yurtdışı fiyatı indirimli 99 USD, Türkiye'de 451 TL)
Ürün Özellikleri
Ultra hafif tüy geçirmez kumaş.
700 Fill Power Kaz Tüyü ve Down Defender
Fermuarlı yan cepler.
Cep içine sokarak küçültebilirsiniz.
Fermuar arkasında bulunan rüzgar patı.
Elastik bel büzgüsü
Angel-Wing Movement™: Ellerin yukarı kaldırılması esnasında hareketi engellemeyen tasarım.

81mrLDI5qoL SL1500

-----------------------------------------------------------------------------------------------
* SIFIR Marmot Artemis Dış Katman (hardshell) siyah M Beden 395 TL (yurtdışı fiyatı en ucuz 164 USD)
su geçirmez, rüzgar geçirmez
NanoPro MemBrain 10K waterproof/47K breathable laminate
Stretch nylon ripstop shell
Fully taped seams
Underarm zips
Pack-compatible pockets
Water-resistant zippers
Angel-Wing movement
Helmet-compatible hood
incelemesi: Backcountry Skiing Canada Page Unavialable: Backcountry Skiing Canada | Ski Touring Powder

Ffd921b9a8475e0297b698500eb2d932

-----------------------------------------------------------------------------------------------
* Sıfır Mountain Hardwear Softshell mountain Tech II ceket M beden. Titanium- Shark renk.
yurtdışı indirimli fiyatı (kargo hariç) 99 USD. ben 245TL'ye satıyorum
Göğüs çervresi (96,5 cm - 101 cm)
Details
AirShield™ softshell fabric on shoulders & upper arms for wind-and water-resistance with added abrasion-resistance
Easy-slide, water-repellant 2-way VISLON® center front zipper
Two pack and harness compatible zip handwarmer pockets keep valuables secure
Single drop chest pocket securely holds keys, ID, and other valuables
AirShield™ wind-and water-resistant fleece cuts the cold to keep you warm
Dual hem drawcords for easy adjustment on the fly
Imported
Materials
Fabric Body: AirShield™ Fleece
Body Fabric Content: 100% Polyester
Fabric Panel: 3L Airshield™ Softshell

F14 om6150 051 f 1

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3 kez kullanılmış tam otomatik CAMP alümünyum çelik krampon. farklı botlarıma uyması için üzerindeki perlon uzatılmıştır. güvenlik ile ilgili bir sıkıntı oluşturmamaktadır. Türkiye fiyatı 508 TL, ben 295 TL'ye satıyorum.
20160623 140643633 iOS

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PETZL ADJAMA KEMER
Large beden (bel 84 cm-92 cm arası) sıfır kutusunda . dağcılık ve buz tırmanışı için ideal .2016 model
yürkiye'de 260 TL .175 TL ye satıyorum

Dcdb9a40022855c4512d6cfdee610cfb

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR