Darlık Barajı Hafif Off Road ve Kır Gezisi (17 Nisan 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fbmy Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 42
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,439

fbmy

Kamp III
Yer
İstanbul 216
Kararlaştırdığımız üzere 2 araç pazar günü yola çıktık. Rotamızı daha önceden Tuluyhan abimiz çıkarmıştı. Araçları ve kendimizi çok yormadan biraz off road yapalım biraz fotoğraf çeklim ve tabi en önemlisi homini gırtlak amacıyla yola çıktık. Gruptaki tüm katılımcıların uzun süredir tanışıyor olmaları ,hobi ve ilgi alanlarının aynı olması gezimizi daha da keyifli kıldı. Yol notları da bire bir gps verileriyle örtüştü.Rota planlamasında ki tutarlılık zamanımızı verimli kullanmamızı sağladı. Kısaca keyifli bir gezi oldu. Görselleride elimizden geldiğince değerli dostlarımızla burdan paylaşacağız...

DSC 4175

5

3

Etiketler

Ynt: Darlık Barajı Hafif Off Road ve Kır Gezisi (17 Nisan 2011)

Mesut,ben resim atamıyorum bir kaç resimde bende var onları sana veririm sen atarsın....Bu hafta sonu değil daha sonraki hafta için yeni rota çıkarıyorum...bakalım bu sefer nereler olacak ?....

Rot balans

Daha sonra denedim fakat o yüklenmedi...Yukarıdaki haritayıda başka birine attım oda buraya yüklenmiş....Herhalde bir yanlışlık yaptık...

Tuluyhan' Alıntı:
Daha sonra denedim fakat o yüklenmedi...Yukarıdaki haritayıda başka birine attım oda buraya yüklenmiş....Herhalde bir yanlışlık yaptık...

Oluyo bazen böyle aksilikler. ;D

ORHANBIYIKLI' Alıntı:
Kolay gelsin hepsi bumu ?

Sağolun Orhan Bey, esas fotoğrafçılar daha yüklemeye başlamadı. :smiley: Bunlar benim arada çektiklerim. Dün akşam ve bu gün gündüz sitede problem vardı zannedersem hata uyarısı veriyordu. Diğerleride yakında yüklerler heralde :smiley:

Yeni bir resim daha attım ama hala yok....

IMG 1584

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri