Decathlon Basic Quechua Kamp Sandalyesi Alternatif Önerileri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan pandelis Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,175

pandelis

Ana Kamp
Arkadaşlar merhaba,

1) Kamp, piknik, yayla gezileri gibi etkinliklerde kullanmak üzere kamp sandalyesi bakıyordum. Decathlon'un bu ürününü kullanan arkadaşlar fiyat/performans olarak çok övmüşlerdi ancak maalesef şu an sitede ve mağazalarda stok görünmüyor. Bu sandalye hakkında olumlu/olumsuz eleştirilerinizi alabilir miyim?

Ürün bu: KAMP MOBİLYALARI - BASIC KATLANIR SANDALYE

2) Buna benzer alternatif kaliteli ürün önerileriniz varsa da yazarsanız sevinirim. Kolçaklı düşünüyorum.

3) Kamplarda çocuklar için nasıl şeyler alıyorsunuz? Kolçaklı/kolçaksız sandalye/tabure vs?

Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleme:

Etiketler
Arkadaşlar merhaba,

1) Kamp, piknik, yayla gezileri gibi etkinliklerde kullanmak üzere kamp sandalyesi bakıyordum. Decathlon'un bu ürününü kullanan arkadaşlar fiyat/performans olarak çok övmüşlerdi ancak maalesef şu an sitede ve mağazalarda stok görünmüyor. Bu sandalye hakkında olumlu/olumsuz eleştirilerinizi alabilir miyim?

Ürün bu: Decathlon | Türkiye'nin En Büyük Spor Giyim ve Malzeme Mağazası

2) Buna benzer alternatif kaliteli ürün önerileriniz varsa da yazarsanız sevinirim. Kolçaklı düşünüyorum.

3) Kamplarda çocuklar için nasıl şeyler alıyorsunuz? Kolçaklı/kolçaksız sandalye/tabure vs?

Teşekkürler şimdiden.
Ürün fotosu daha işe yarardı. Link direkt ana sayfayı açıyor.
Bildiğim kadarıyla 2 türü vardi 90kg bir de 130 küsur kiloyu kaldirani.
İkisi de iş görür ben büyük boyunu kullanıyorum.
Kampta nir saatten sonra bir bacağını kolcaga koyup yayık oturanlardansan saglam alet diget migrosta 40tl e datilanlara göre yamulmuyor. Fakat bel kismi açık ruzgarda vs usutmene senebiyet veriyor ve cok da ergonomik değil. Sirti5kapali 40tl lik olanlarda tam sırtı kapladigindan daha ergonomik geliyor bana.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ürün fotosu daha işe yarardı. Link direkt ana sayfayı açıyor.
Bildiğim kadarıyla 2 türü vardi 90kg bir de 130 küsur kiloyu kaldirani.
İkisi de iş görür ben büyük boyunu kullanıyorum.
Kampta nir saatten sonra bir bacağını kolcaga koyup yayık oturanlardansan saglam alet diget migrosta 40tl e datilanlara göre yamulmuyor. Fakat bel kismi açık ruzgarda vs usutmene senebiyet veriyor ve cok da ergonomik değil. Sirti5kapali 40tl lik olanlarda tam sırtı kapladigindan daha ergonomik geliyor bana.

linki eklerken bir harf fazla koymuşum hocam düzelttim şu an. ben 86-87 kiloyum açıkçası sizin bahsettiğiniz 130 kilo kaldıran XL versiyonu olsa gerek ki fiyatı da yüksek. 90 kilo taşıyan 95-100 taşır diye düşünüyorum çok zorlamadıkça, zorlar mı acaba?

linki eklerken bir harf fazla koymuşum hocam düzelttim şu an. ben 86-87 kiloyum açıkçası sizin bahsettiğiniz 130 kilo kaldıran XL versiyonu olsa gerek ki fiyatı da yüksek. 90 kilo taşıyan 95-100 taşır diye düşünüyorum çok zorlamadıkça, zorlar mı acaba?
Zorlamaz bu 90kg lik modelini arkadaşım aldı 2.yildir kampta kullanıyor yamuk zeminlerde. Kol koyma yerine bacağını atar , ağırlık merkezini degistirir tık etmedi sandalye. Fakat mesa eşim sevmedi çünkü beli cok üşüdü ona ayrıca sırtı kapalı migrostan ucuzlarindan aldık.

Zorlamaz bu 90kg lik modelini arkadaşım aldı 2.yildir kampta kullanıyor yamuk zeminlerde. Kol koyma yerine bacağını atar , ağırlık merkezini degistirir tık etmedi sandalye. Fakat mesa eşim sevmedi çünkü beli cok üşüdü ona ayrıca sırtı kapalı migrostan ucuzlarindan aldık.

decathlon'a ne zaman gelir acaba bunun stoğu yine, ara ara stok problemi yaşayan bir ürün mü yoksa millet kamp alet edavatına yüklendi de böyle mi oldu anlamadım :smiley:

hepsiburada'ya baktım hemen çakallar çakmış 2 kat fiyatı. yuh.

Bunların benzerlerinden de yıllarca kullandım. Ama dik oturup masaya yaklaşma şansı vermiyor pek. Şimdilerde plastik katlanır tabure kullanmaya başladım.

Bunların benzerlerinden de yıllarca kullandım. Ama dik oturup masaya yaklaşma şansı vermiyor pek. Şimdilerde plastik katlanır tabure kullanmaya başladım.
taşıma açısından çok zorluyor mu plastik katlanır sandalyeler hocam? marka model tavsiyesi alabilirim?
ama rahat olmaz gibi sanki plastik sandalyeler?

link verdiğiniz sandalyeler rahat bir oturuşa sahip ancak yücel bey' in de belirttiği gibi dik oturmak pek mümkün olmuyor. ekli linkteki tip sandalye öneririm

çocuk sandalyesine gelince linkteki tip sandalyenin çocuklar için de uygun olduğunu düşünüyorum. ayrıca şöyle bir şey söz konusu , (en azından benim gördüğüm) çocuklara sandalye veya su bidonu fark etmiyor. sürekli hareket halindeler ve bizim gibi şöyle oturayım keyif yapayım gibi bir dertleri yok. zaten ergenliğe geçişle birlikte özgürlüklerini ilan edip sizinle bir şey yapmak istemiyorlar :smiley:

stoğa geldi az önce, sepete ekledim o sırada başka ürünlere bakıyordum. sepete tekrar bakınca stokta yoktur mesajı verdi. stokçular ürünleri alıp fiyat mı şişiriyor anlamadım ya

Çocuk için 3 yıldır şunu kullanıyorum. Çok sağlam yapısı var. İşi bitti mi omuzuna veriyorum. Kendisi taşıyor.

RMX1971 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çocuk için 3 yıldır şunu kullanıyorum. Çok sağlam yapısı var. İşi bitti mi omuzuna veriyorum. Kendisi taşıyor.

Hocam teşekkürler açıkçası çocuklar için ben de kolçaksız alayım diyordum ama maalesef kendim için olanı sipariş veremedim bir türlü nedense stoğa geldiği gibi tükendi kolçaklı olanlar

2 gün önce Decathlon daydım her model vardı. Bence de mağazaya gidip alın derim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri