Defender Almak Istiyorum.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Saidhan Kalyoncu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,625

Saidhan Kalyoncu

Yeni Üye
Araç toplamak istiyordum fakat abilerimin tavsiyeleri üzerine şuanlık yapamayacgima karar verdim. 300 TDI ve Puma motor da biraz pahalıya kaçıyor suanlik duz dizel ve td arac bakıyorum modeli parça bakımından ne kadar sorun olur bilginizi alabilirmiyim acaba bulunmaz dedikleri bile oldu ve bu iki araç hakkinda yorumunuz ve tavsiyesiniz benim için çok önemli şimdi den çok teşekkürler.

1988 Land Rover Defender 110 2.5 TD 36.500 TL Galeriden satılık ikinci el - 405964223

1992 Land Rover Defender 110 2.5 D 35.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 395103020

Etiketler
Defender hevesle alinir.Daha sonra sadece sizin tarafinizdan ve haftasonu kullanilabilir bir is makinasi oldugu kanaati uyanir insanda.TDi nin disindaki araclar yavaş olduğu icin bir yere gitmek sabir ister.Bunun yanina birkacda ariza eklenince sanayideki ustalarla ahbab olursunuz.Iyi tarafi tadilat gerektirmeden bi vinc takip kullanilabilen aractir.Bunun yerine 2005 modele kadar olan temiz bir suzuki vitara tercih ederseniz hem günluk olarak kullanir gerektiginde araziyede cikabilirsibiz.Ama hobby olarakda uğraşmak isterseniz defender parca ucuzlugu olarak en uygun aractir.Tercih sizin.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR