Defender Konsol Kendi Tasarımım Ve İmalatım:)))

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan arif06 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 26,178

arif06

Ana Kamp
Yer
Ankara
foruma sık sık giremiyorum ama defenderde değişime fırsat buldukça devam ediyorum.birkaç fotoğraf paylaşmak istedim..ön gögüste çalışma yapıyorum navigasyon/dvd li ekranın ve diğer düğmelerin yerlerini açtım..yuvarlak iki göstergenin arasındaki boşluğa ise iç/dış ısı ölçer, lastik basınçı ,akü voltajı gibi bilgileri gösteren ekran koyacağım onu çekmeyi unutmuşum..koltuklar krem renk deri oluyor o yüzden ön gögüs ve bu panelde dikişli deri kaplama olacak inşallah..umarım beğenirsiniz:smiley:

Image 3

Image 2

Image 8

Image 7

Image 9

Etiketler

Ynt: Defender Konsol Kendi Tasarımım Ve İmalatım:smiley:))

tasarım güzel görünüyor ancak vites koluna çok yakınlaşacak gibi. bir de "carling" swiç kullanırsanız daha şık durur bence.
elinize sağlık

saatleri görmek sıkıntı yaratmıyor açı çok fazla değil denedim onu.vites koluda aynı şekilde 1.3,5 viteslerde yaklaşık en yakın durumda arada 8-9 cm mesafe kalıyor.swiç konusunda haklısınız kesinlikle daha hoş olur bi arkadaşa aldırdım oda bunlardan almış olmadı değiştiririz artık..göstergelerin bi altına da inverter aldım 150 wattlık o monte olacak..üzerine lazer tornada çok güzel amblem/yazılar yapıyoruz bittiğinde fotoğraflarını çekeceğim isteyen arkadaşlara da yazıp verebilirim:smiley:) Bu yağ basınç göstergesi çalışmıyordu sökünce yerinden ince siyah bi hortumun boşta olduğunu gördük çıkmış yada sökmüşler yerinden..

Bu arada açılı duran aslında teyp oluyor,göstergeler tam 90 derece ile bakıyor içeriye,ekran yaklaşık 15-20 derece açıyla tavana doğru bakıyor..

A
arif06' Alıntı:
Bu arada açılı duran aslında teyp oluyor,göstergeler tam 90 derece ile bakıyor içeriye,ekran yaklaşık 15-20 derece açıyla tavana doğru bakıyor..
nladım, takılı olmayınca ekranı dik duruyor gibi değerlendirdim ben. Ellerinize sağlık, bitince bakalım nasıl duracak.

teşekkür ederim..azcık bi işi kaldı sonra kaplamaya gidecek ve ıvır zıvırlar montajlanacak..bittiğinde resimlerini paylaşırım sizlerle

resimlerini merakla bekliyorum bende yeni bi araç toparlıyorum hala karar veremedim nasıl bi gögüs yapıcagıma

selamlar..konsolun kaplama sırası geldi yoğun çalıştığımdan çok zaman ayıramıyorum..siyah deri, fırçalanmış alüminyum efektli film vs fikirlerinizi paylaşırsanız mutlu olurum:smiley:

Fotoraf 1

Çok güzel oldu. Alacantra deri defikleri bildiğiniz suni deri suet çok güzel olur bence. Ayakkabı imalatçılarının olduğu bölgelerde çok ucuza bulabilirsiniz. Çok ağır durur.

Not: Gidip döşemeciden alırsanız 4-5 misli fiyata verir

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

selamlar yeniden:smiley:defenderin gögüs haftaya kaldı montaj işi..bu arada da koltuklara el attık..orjinal koltuklara göre bunlar bayağı rahat oldu:smiley:

Image 4

Image 5

Image 5

Image 1

gögüsün resimlerini beklemekteyim koltuklar rahat duruyo hangi araca ait bunlar

koltuklar ertex yapımı mercedes vitodan çıkma.gögüş işinde elektrikçi problem oldu ben üşeniyorum tesisatı yapmaya adam gibi elektrikçide bulamıyorum tüm kontrolleri gögüse toplayacak ya.

arif06' Alıntı:
koltuklar ertex yapımı mercedes vitodan çıkma.gögüş işinde elektrikçi problem oldu ben üşeniyorum tesisatı yapmaya adam gibi elektrikçide bulamıyorum tüm kontrolleri gögüse toplayacak ya.

al benden de aynı sıkıntı...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR