Defender Pİkap Ariyorum....

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ertan2222 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,929

ertan2222

Yeni Üye
Merhabalar,
Yaylada kullanmak için tenteli pikap defender arıyorum. Bu araçları pek bilmiyorum fakat burdaki tecrübelilerin yazdıklarını okuyarak öğrenmeye çalışıyorum.Umarım Yardımcı olmak isteyen birileri olur.
Kullanım amacım off road değil sadece yaylaya insan taşımak malzeme taşımak ve dağda bayırda gezinmek.
Bakımlı hemencik arıza vermeyecek 1-2 yıl ciddi masraflar çıkarmayacak bir aracı olanın teklifine açığım.....
SAYGILAR

Etiketler
Merhabalar,
Yaylada kullanmak için tenteli pikap defender arıyorum. Bu araçları pek bilmiyorum fakat burdaki tecrübelilerin yazdıklarını okuyarak öğrenmeye çalışıyorum.Umarım Yardımcı olmak isteyen birileri olur.
Kullanım amacım off road değil sadece yaylaya insan taşımak malzeme taşımak ve dağda bayırda gezinmek.
Bakımlı hemencik arıza vermeyecek 1-2 yıl ciddi masraflar çıkarmayacak bir aracı olanın teklifine açığım.....
SAYGILAR
nerdesiniz hocam orduda turgut usta var onda bulunuyor pick up..

Bir arkadaşımda defender ambulans var. Çekme belgeli. İşinize yarar ise aracı olabilirim.
Tel: 0532 3867419
merhaba,
Öncelikle teşekkür ederim.Pikap gerekiyor çünkü yaylada çalışacak yük yaşıyacak hayvan taşıyacak arazide çalışacak.
Araçların yabancısıyım o yüzden ambulans işime yarar mı yaramaz mı bilemiyorum veya ambulans tenteli hale getirilebilir mi bilemiyorum.İlanlarda ambulanslar gördüm ve aslında temiz bakımlı olanlarda var fakat dediğim gibi benim işime yararmı acaba?

sağolun

Beyfendi ben Erzurumdayım
Bahsettiğiniz turgut ustaya nasıl ulaşabilirim?
Bu arada ilgi alakanız için Teşekkürler

Hocam ordu eski sanayiye gelin TURGUT ustayı sorun herkes gösterir bildiğim kadarıyla 7-8 pick up var elinde

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR