Defender Tavsiyesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan oorsal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,541

Etiketler
iyi günler araç resimlerde güzek duruyor tek kapı olması hem avantaj hem dezavantaj kamp için cok mantıklı olduğunu düşünüyorum tabi kalabalık halinde gitmeyecekseniz kamyonet ruhsatlı değilse dahada güzel ruhsat kamyonetsede trafik sigortasını bi araştırın derim onun dışında arabanın duruşu güzel mekanik te kontrol ettirilirse bu fiyata kaçırmayın derim

• Merhabalar,defender konusu karmaşık bi konu bende sizgibiydim aldım 26 bin kendim yapılandırdı jant lastik tavan bagajı tampon vinc falan 7500 para harcadım benimki 2500 cc lpg idi 36000 para harcadım ve 1 ay binebildim aldınmı tdi olacak kardeşim 40 50 ile rampa cıkıyordum jazz vardı onu satıp almıştım alışamadım aylık max 150 tl lpg yakıyordum defde aylık 600 lpg yakınca insanı düşünduruyor arkasından conta yaktım ve 950 tl masraf yaptım ve satmaya karar verdım 25750 zorla sattım 93 modeldi cok iyi düşünün kenarda işinizi yaramayan 10 15 binini varsa alın yanlış anlamayın bunu dostane olarak söyluyorum ama ALMAYIN

İlandaki araç açık kasa kamyonetten kapalı kasaya çevrilmiş.Haliyle ruhsatında kamyonet yazıyor.illaki defender almak istiyorsanız özellikle ruhsatında otomobil yazan bir araç bakın.Defender zor bir araçtır.Sadece sizin kullanabileceğiniz heleki TDİ motor olmazsa iş makinası diyebiliriz.LPg li düz dizel ve TDİ motorların hepsini kullanmış biri olarak şunu söylemeliyimki araç TDİ değilse gezi dönüşü aracı kullananın dışında herkesin arabada yorgunluktan uyuduğunu görebilirsiniz.Otobanda TDİ dışındaki araçlar yokuşu 50-60 km hızla çıkar.Dünyanın yakıtını harcar.Arızası bitmez.Görüntüsü hoştur sadece.Sizin,eşinizin ve çocuklarınızın kullanabileceği bir Suzuki vitara bakın derim.karar sizin...

piyasa belli, artık ucuza deff kalmadı, kalanların da bir handikabı vardır..
ucuz etin yahnisi.. yani bu aracı alıp da masraf etmeden kullanırım derseniz boşuna girmeyin bence de

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR