Defender

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jokerim03 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,791

Etiketler
Ynt: Defender

jokerim03' Alıntı:
arkadaşlar defender arıyorum.Bir de defenderı kim resterasyon yapar

Nasıl bir Defender? 90 mı 110 mu? Benzinli mi, dizel mi? Yapılı mı, hurdadan çıkmış mı? Restorasyonu hangi şehirde yaptıracaksınız?

Not: Tüm bu soruların cevapları ve sizin aradığınız bilgiler forumda var. Biraz vakit ayırıp incelerseniz fikir verecektir.

Merhaba;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-sahibinden-cok-temiz-defander-148846743/detay/
bakabilirsiniz , ben satıyorum, şu an galeriye verdim vakit azlığından ilgilenemiyorum. Restorasyondan önce motoru, şanzumanı, arazi şanzumanı, yürüyeni sağlam araç bulmalısınız. Gerisi kolay...

dizel defender arıyorum kapalı olacak brandalı değil birde defender hakkında bana yardımcı olabilecek bir arkadaş arıyorum şimdiden teşekkürler

jokerim03' Alıntı:
arkadaşlar defender arıyorum.Bir de defenderı kim resterasyon yapar

Sayin Jokerim (biraz Sekerim gibi oldu ama )
Tam yerindesiniz,
Ancak
- hangi ildesin
-kac kira butcen var
-amacin ne
- kac yasindasin (bak bu onemli)

Bunlari yazki arkadaslar yol gostersin

bulent kocoglu' Alıntı:
Sayin Jokerim (biraz Sekerim gibi oldu ama )
Tam yerindesiniz,
Ancak
- hangi ildesin
-kac kira butcen var
-amacin ne
- kac yasindasin (bak bu onemli)

Bunlari yazki arkadaslar yol gostersin

Bülent Bey 'in söylediklerine katılıyorum ayrıca şunu da belirtmek istiyorum buna benzer çok form var sitede biraz vakit ayırıp bakar ve sorularını oralarda sorarsan daha hızlı çözümler bulursun diye düşünüyorum...

dizel bir defender arıyorum arkadaşlar günlük amaçlı kullanacağım Afyonda yaşıyorum yaşım 38 bu arada ismim murat

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-heybetliiii-149399682/detay

bu araç uygunmu sizce

umarım gönlünüze göre bir def bulursunuz ben 2 sene aradım bir araç aldım .
aldığım araca çok sevindim ama TAKOSER MUAMMER ABİ VE HAKAN I TANIDIĞIMA ÇOK DAHA FAZLA SEVİNDİM.
aracınız her ne olursa olsun bir tamir yaptırmasanız dahi usta ve arkadaş ve dost olarak olarak mutlaka tanışın
ama defender istiyorsanız .
harun gökbayrak
1995 def 130 orjinal v8 26000 km de

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.