Defenderciler Ön Göğüs Probleminiz Çözüldü

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan serjio Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 160
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 55,693

serjio

araç içi özel dizayn+uygulama
Yer
almanya
defender cilere özel bir göğüs çalışması yapmaya hazırlanıyorum hazır montajı kolay tek parça yekpare bir ürün olacak ister deri kaplı ister boyalı isteyene göndericem aklımda resimdeki gibi bir çalışma var yaklaşık bir ay sonra kalıbını çıkarcam .. bu zaman içinde sizinde önerilerinizi değişiklikleri her türlü fikirlerinizi bekliyorum...mesela bir fikir( direksiyonu hafif sağa kaydırmaya ) ne dersiniz ...

Aznom Land Rover Defender 3

Etiketler

Çok yerinde bir çalışma olacağı kesin. Ben kendi adıma, başkalarının da olacağını biliyorum, ön havalandırma kapaklarının kullanılabileceği bir sistemi tercih ederim.
Böyle bir çalışma düşünür müsünüz?
Selam ve sevgilerimle.
Atıf Tezerten
Def110

Termoplastikten vakum yöntemiyle imalat çok kaliteli olacaktır.Yapacağınız fiber örnek bu yöntemde kalıp olarak kullanılabilir.Başarılı olursa km. saati vs. eklemelerle müthiş olacaktır. Mesela transit km. saatleri uygulansa Puma yapan arkadaşlar bayram ederler.

Selamlar
başarılar dilerim, Atıf beyin de belirttiği gibi, havalandırma ızgaralarına dikkatinizi çekmek isterim. Ne de olsa, araçların en büyük özelliklerinden biri. reha

Ön kapakların ardına difüzörle hava içeride bir klepeye yönlendirilse, klepedende iç üflemelere verilse, klapeleride jikle telleriyle kumanda etseniz mesela?

nordic1903' Alıntı:
Teşekkür ederim..Peki sadece bu model ön göğüs için mi kalıp olacak ?? Bir önceki model için de bişeyler düşünüyormusunuz ??

Cenk
bunların göğüslerin ebatları aynı deilmi ki zaten göğüs diye bişey yok arabada modeller arasındaki farkları bi inçeleyelim

def110' Alıntı:
Çok yerinde bir çalışma olacağı kesin. Ben kendi adıma, başkalarının da olacağını biliyorum, ön havalandırma kapaklarının kullanılabileceği bir sistemi tercih ederim.
Böyle bir çalışma düşünür müsünüz?
Selam ve sevgilerimle.
Atıf Tezerten
Def110 ön havalandırma kapaklarını kullanıcaz tabiki

yavuz-çelikel' Alıntı:
Termoplastikten vakum yöntemiyle imalat çok kaliteli olacaktır.Yapacağınız fiber örnek bu yöntemde kalıp olarak kullanılabilir.Başarılı olursa km. saati vs. eklemelerle müthiş olacaktır. Mesela transit km. saatleri uygulansa Puma yapan arkadaşlar bayram ederler.
termo plastik işi benim için şu an zor fiberin dayanıklılığını arttırarak yapmayı düşünüyorum sonuçta bu gün teknelerde fiber c 92 kullanırsak gayet sağlam olacağına inaniyorum

reha' Alıntı:
Selamlar
başarılar dilerim, Atıf beyin de belirttiği gibi, havalandırma ızgaralarına dikkatinizi çekmek isterim. Ne de olsa, araçların en büyük özelliklerinden biri. reha
reha abi havalandırmaları mutlaka yapıcam

tuşların bulunduğu yeri yapıp öylece bırakın. İsteyen kesesine göre tamamlayıp koyabilir.Bazı araçlarada otomatik cam var bazılarında yok vs.

öncelıkle cok guzel bı calışma tebrikler..
tesız, teyıp ,yerı isteye baglı olsun yada navıgasyon cıkıkışları monntaj için biyer ayarlanmalı harici cakmaklık cıkışları isteye bağlı olsun telefon kalem pil sarjcıhazlarını baglaya bılmek yada inverter baglantısıyla tv baglamak için. herşey cok güzel olacak gibi görünüyor iyi calışmalar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR