DEFENDERE IVECO MOTOR GELİYOR

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan serdar5261 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,852

serdar5261

Kamp II
yazın topladığım aracımda sıra motor değişikliğine geldi :smiley:

20130301 181654

20130301 181654

IMG 20130312 WA0001

20130312 174445

Etiketler

Ynt: DEFENDERE IVECO MOTOR GELİYOR

ben uzun zamandir bu motorun bu araca uyacagini savunuyordum.bir yerde ispati oldu.arac tam bitmedi ama bir aksilik varmi diye kontrol etmek icin bi turattim aracla.boyle bir gidis yok.arac 1.20oranla 3 vites kalkiyor.utanmasa dortlede kalkacak :smiley:) biryeri kirmaz insallah

hayırlısı olsun merakla bekliyoruz motor seçeneklerimiz arttı bakalım kısmet bize inşllah

Yanlış görmüyor isem bu motor DUCATO marka araçlardada kullanılan 2,8 td motor,defender kullanırken bu motoru takmayı bende çok istemiş idim ama nasip olmadı hayırlı olsun.

07gokhanlc' Alıntı:
Yanlış görmüyor isem bu motor DUCATO marka araçlardada kullanılan 2,8 td motor,defender kullanırken bu motoru takmayı bende çok istemiş idim ama nasip olmadı hayırlı olsun.

evt motor iveconun motoru.lakin ayni gurup altinda oldugu icin fiatta bu motoru kullaniyor.ducatolarin silindir kapaginin arkasina bakarsaniz iveco yazisini gorursunuz zaten:smiley:

Serdar Bey, hayırlı olsun. Aracınızın toplanmasını da forumda görmüştüm, o zaman da söylüyordunuz, sonunda nasip oldu demek. Tam olarak kaç bg oldu şimdi sizin araç?

semaver' Alıntı:
Serdar Bey, hayırlı olsun. Aracınızın toplanmasını da forumda görmüştüm, o zaman da söylüyordunuz, sonunda nasip oldu demek. Tam olarak kaç bg oldu şimdi sizin araç?

intercooler takip takmama konusunda kararsizim.120hp olan motor 130 hp oluyor.ustam bu hayli hayli yeter aracin bi tarafini kirarsin diyor.zaten basit bi islem uygulamak.30 kg da torku var.

Gayet güzel ve yeterli olmakla birlikte, aynı yakıtı yaktığını düşünürsek, daha az gaza basarsınız, ekonomi olur. Ama bu olay bile güzel, altyapı hazırsa tak intercooler 130 hp, değilse 120 bg ile kullan.

Ynt: Defendere Iveco Motor Geliyor

ben burayı unutmuşum motor atma işlemi çoktan bitti.ruhsatada gayet güzel işlettim.forumda fotoğraf konusunda sıkıntı var.o geçtiğinde onlarıda yükleyeceğim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri