Demirköy Karantina Kampı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tahir81110 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,829

tahir81110

Kamp II
Yer
Kırklareli
Geçen pazar günü sabah Kırklareli'den çıktım, yine Demirköy'ü geçip önceki mesajlarda resimlerini verdiğim kamp yerine kurtuldum.

Sağolsun hiç bir hayvanın olmadığı yere avcı sıfatlı yaratıklar gelip maske, mendil, cam kırığı, bira şişesi onlarca boş fişek vb bırakıp, ağaçlara ateş edip gitmişler.
Daha önce topluyordum biraz çevreye faydam olsun diye bu sefer yapmayacağım. Ayakları alışmıştır, bir daha gelirler. Geldiklerinde kendi pislikleri içinde zıkkımlansınlar.

Aşağıda bir kaç resim ekledim. Resimler ufak boyutta kusura bakmayın, internet bağlantısı çok kötü.
B2be08f271360dd55d831ca489770306
01aed3755627c020c93608f651fcac7b
225e28735b7d0955359e34d44f598882
5ddd272f27ac80e16cdeb3d20decd1cd
77cdb4b75e7ca4388e9a1c1fbed94382

Moto Z2 Play cihazımdan zar zor yazılarak gönderildi

Etiketler

Geçen pazar günü sabah Kırklareli'den çıktım, yine Demirköy'ü geçip önceki mesajlarda resimlerini verdiğim kamp yerine kurtuldum.

Sağolsun hiç bir hayvanın olmadığı yere avcı sıfatlı yaratıklar gelip maske, mendil, cam kırığı, bira şişesi onlarca boş fişek vb bırakıp, ağaçlara ateş edip gitmişler.
Daha önce topluyordum biraz çevreye faydam olsun diye bu sefer yapmayacağım. Ayakları alışmıştır, bir daha gelirler. Geldiklerinde kendi pislikleri içinde zıkkımlansınlar.

Aşağıda bir kaç resim ekledim. Resimler ufak boyutta kusura bakmayın, internet bağlantısı çok kötü.Ekli dosyayı görüntüle 518660Ekli dosyayı görüntüle 518661Ekli dosyayı görüntüle 518662Ekli dosyayı görüntüle 518663Ekli dosyayı görüntüle 518664

Moto Z2 Play cihazımdan zar zor yazılarak gönderildi

Aman hocam koyma böyle fotolar bir ayı geçti kısa süreli bile olsa kamp yapamıyoruz:smiley:. Eski resimlere bakıp avunuyoruzo_O,
Şaka bir yana size keyifli kamplar iyi eğlenceler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri