Deniz Kayağı Tanışma Alanı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan moseaka Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 44
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,793
Ynt: Deniz Kayağı Tanışma Alanı

celar blue hawai sea kayak markası olarak nasıldır?bilgisi olan var mı?
diğerlerinden (prijon ve orofin) en önemli farkının polikarbon malzemeden yapılması.
bu iyi midir,kötü müdür?

Etiketler

kalamaki' Alıntı:
celar blue hawai sea kayak markası olarak nasıldır?bilgisi olan var mı?
diğerlerinden (prijon ve orofin) en önemli farkının polikarbon malzemeden yapılması.
bu iyi midir,kötü müdür?

Merhaba Kalamaki !

Öncelikle, deniz kayağıyla ilgilenen kimseyi kırmak ya da üzmek istemeyiz elbette ki, fakat bu konu başlığı "soru sorarak muhabbete başlamayalım, deniz kayağı konularını takip eden arkadaşlarımız birbirini tanısın, kendini tanıtsın" diye düşünüldü.
Dolayısıyla, sorduğunuz sorunun yeri bu konu başlığı olmadığı gibi, sorduğunuz sorudan önce sizi tanımak isterdik :smiley:

Sorduğunuz soruya elimden geldiğince yanıt vermeye çalıştığım ve zaten daha önce açılmış olan bir konu başlığı linkini paylaşıyorum, ilgilendiğiniz konuya dilerseniz oradan devam edelim. http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=57691.0

Umarım sizi kırmamışımdır, yoksa ilgilenen arkadaşların başımızın üstünde yeri var ;)

Arkadslar Merhaba,
Benim Adim Selim Tezcan. Dogum yerim Cesme/Izmir fakat 1985 beri Sydney AVUSTURALYA da yasiyorum. Cesmeye her sene gelmeye calisiyorum. Dolayisiyla bu Sea Kayak forumu beni cok ilgilendiriyor ;D . Cunku bende sizler gibi Deniz kayagi hastasiyim. ;) 2 Yildr deniz kayagi kullaniyorum. Bundan oncede 1 yil ustte oturmali (sit on top) kayak kullaniyordum. Volkan bey beni hatirlayabilir. BODEKA kuruculariyla iliski kurmustum gecen yil Cesmeye gelmeden once. Sidnide bu spor baya gelismis bir spor. Ben NSW SEA KAYAK CLUB uyesiyim. Su anda Grade 2 durumdayim. Eskimo roll u yapmak icin bir iki ders aldim ve su anda eskimo roll unu basarmaga calisiyorum. Az kaldi ::smiley: Benim deniz kayaklari sunlar :
Mirage 580 http://www.miragekayaks.com.au/mirage580.htm
Tahe Marine Greenland T http://www.tahemarine.com/?module=Product&id=48
ve Epic V10S Surf Ski (hala zap etmeye calisiyorum, altimda bir turlu dogru durust durmuyor bu ) http://www.epickayaks.net.au/v10.html

Ingiliz kilavyesi kullandigim icin bazi harfler dogru gelmiyor. Kusura bakmayin :-[
Bir gun denizde gorusmek tanismak uzere.
Selim.

Mirage580' Alıntı:
Arkadslar Merhaba,
Benim Adim Selim Tezcan. Dogum yerim Cesme/Izmir fakat 1985 beri Sydney AVUSTURALYA da yasiyorum. Cesmeye her sene gelmeye calisiyorum. Dolayisiyla bu Sea Kayak forumu beni cok ilgilendiriyor ;D . Cunku bende sizler gibi Deniz kayagi hastasiyim. ;) 2 Yildr deniz kayagi kullaniyorum. Bundan oncede 1 yil ustte oturmali (sit on top) kayak kullaniyordum. Volkan bey beni hatirlayabilir. BODEKA kuruculariyla iliski kurmustum gecen yil Cesmeye gelmeden once. Sidnide bu spor baya gelismis bir spor. Ben NSW SEA KAYAK CLUB uyesiyim. Su anda Grade 2 durumdayim. Eskimo roll u yapmak icin bir iki ders aldim ve su anda eskimo roll unu basarmaga calisiyorum. Az kaldi ::smiley: Benim deniz kayaklari sunlar :
Mirage 580 http://www.miragekayaks.com.au/mirage580.htm
Tahe Marine Greenland T http://www.tahemarine.com/?module=Product&id=48
ve Epic V10S Surf Ski (hala zap etmeye calisiyorum, altimda bir turlu dogru durust durmuyor bu ) http://www.epickayaks.net.au/v10.html

Ingiliz kilavyesi kullandigim icin bazi harfler dogru gelmiyor. Kusura bakmayin :-[
Bir gun denizde gorusmek tanismak uzere.
Selim.

Selim Bey selamlar
Sizi hatırladım tabi ki, Avustralya'dan kaç Türk dostumuz sea kayak bahanesiyle bizi bulabilir ki :smiley:
Geçen yıl sizinle buluşamadık. Umarım planladığınız gibi Türkiye'ye gelmiş ve sea kayakla gezebilmişsinizdir.
Geçen yıl tanışamadık ama umarım bu yıl tanışırız.
Sevgiler

Merhaba Volkan,
Gecen sene tum ailele geldim ve bir kayak kiralayamadim. Cesmeye en yakin kiralik kayak KAS ta bulnuyor galiba. Herneyse nasip olmadi. Bu sene Izmirde Kano diyari diye bir satis yeri buldum. Bu Forum sayasinde. Sizlere cok tesekkur ediyorum bu konuda. Kano Diyari Clear Blue Hawaii IOLANI diye bir kayak satiyor. Kayak ince ve yeter derecede uzun benim icin. Umarim icerisine oturdugumda uygun gelir. Fiyatini uygun gordum. Kiralayacagima satin allir ve benim kardesimin evinde birakirim diye dusunuyorum. He sene geldigimde kulllanirim diye dusunuyorum. Eger bu sitede Prijon satmak isteyenler varsada musteri olurum tabi :smiley:

Cesmeye geldigimde haber vericem. Bir Esek Adasi turu duzenleriz. Esek adasini duydunuzmu bilmiyom fakat cok temiz sulari var.

Selamlar ;

Adım Saim Ozkinar.Bilgi islemciyim ve evliyim.37 yasındayım.
Hep gezdim hepde gezmek istiyorum.(İnsallah.)
Esasen arazide motor surmek favorim.Uzun yollarıda severim.
Yıllar once ilk universitemi terk ettigimde 4 yıl gibi Selimiyede yasadım o gunden beri aklımda olsada halen baslıyamadım.
Gezenbilir'e ilk mesajlarım sea kayak konusunda oldu.Bodeka'ya ulasmak ve bir sea kayak almak istiyorum.
En yakın zamana gorusmek uzere

Sevgi & Saygı.

Merhaba Ben Uğur Köse;
İstanbulluyum, 49 yaşındayım, profesyonel forografçıyım, Burgazada lıyım... Yani bütün gençliğim denizin üstünde geçti... En büyük hayalim olan "Bir yelkenli alıp dünyayı dolaşmak" idealimi maddi sebeplerden dolayı gerçekleştiremedim maalesef... Bizde eşimle beraber bir karavan alıp yıllardır senede 2-3 sefer yaptığımız avrupa gezilerini farklı bir seviyeye taşıdık bu sene :smiley:.... Toplam 11 ülkeyi kapsayan bir yolculuğa çıkıp 30 günde 7005 km. yol yaparak muhteşem anılarla döndük.... Fakat hiç bir şey içimdeki DENİZ tutkusunu bitirmeye yetmedi aklımın bir köşesinde daima DENİZ oldu....Deniz kayağı birkaç sene öncede aklıma gelmişti ama olamıştı.... Geçenlerde internette gezerken Yelekenkayak tan mehmet beyin sitesini buldum... Kendim yapabileceğim Ahçap kano fikri çok cazip geldi...Kendisiyle görüştüm çok yardımcı oldu sağolsun...Kışa doğru mehmet beyle beraber kendi kayağımı yapmaya başlayacağım inşallah... Önümüzdeki yıl Norveç fiyortlarına beyaz gecelere 2 aylık bir karavan seyahati planlıyoruz eşimle beraber.... İnşallah yetişirse FİYORTLARDA KAYAK YAPMAK çok keyifli olacak herhalde... Bodekaya mail attım fakat bu sene yeni bir eğitim programları yokmuş maalesef... seneye inşallah

Uğur bey Bey hemen hemen aynı şey lerin hevesindeyiz.Karavanın güzelliği bu hevesleri,hobileri çok iyi beslemesi.Umarım Beyaz Geceler i gerçekleştirirsiniz bizde fotoğraflarını hep beraber buradan görürüz.

Merhaba,
Siteye iki yıldır üyeyim ama bu bölüme yeni bakabildim.
10 senedir aktif motosiklet kullanıcısıyım ve kışın kayak yapıyorum. Ayrıca eşimle birlikte birkaç senedir hayalini kurduğumuz moto karavanımızın yapımı sürüyor, bu ay sonunda bitmesini bekliyoruz. :smiley:

Bir süredir deniz kayağı ilgimi çekiyor, daha deneyimim olmadı.. Ama bir an evvel eğitim alıp, kendimi denemek ve yapabilecek isem kendi kayağımı almak istiyorum.
İstanbul Selimpaşa'dayım sizlerle tanışmak, bilgi ve tecrübelerinizden faydalanmak isterim.

Merhaba Murat 45 yaşindayim siteye kono merakim sayesinde ulaştim antalyada yaşıyorum doğayı ve denizi çok seviyorum bu yüzdende memleketi terk edip antalyaya yerleştim iyiki gelmişim adeta bu şehire aşık oldum. Konu ile ilgili özelliklede balikçi konusu ile ilgili tavsiye ve mesajlarınızı beklerim. Kono konusuna biraz yabancı kaldiğimizi görüyorum inşallah bu spor dahada gelişir gençlerimiz bilgisayar başından kurtulur temennisi diliyorum

merhaba ben de kanoya ilgi duymaya başladım.

2.7 m civarında tek kişilik bir kanu düşünüyorum. bunu arabanın tavanındaki sepete monte ederek taşıyabilir miyim bu yasal mı?

Kisa turuncu arka

2.7 m civarında tek kişilik bir kanu düşünüyorum. bunu arabanın tavanındaki sepete monte ederek taşıyabilir miyim bu yasal mı?

Kisa turuncu arka

Dacia duster shark sepet 2015

Ekli dosyayı görüntüle 57511

Ekli dosyayı görüntüle 57512
slm öncelikle hoş geldim kano tutkunlarının olması biz kanocuları dolayısı ile sevndiriyor, biz antalyada kanocu arkadaşlarla kanoları aracın üstünde denize getiriyoruz hiç bir sıkıntı ve yasal olarak engel yok uygun taşıma barları veya sepetine sağlam bağlayım trafikte diğer sürücülerin eminyetine engel olmadan taşıya bilirsin.

slm 20161008 113222 öncelikle hoş geldim kano tutkunlarının olması biz kanocuları dolayısı ile sevndiriyor, biz antalyada kanocu arkadaşlarla kanoları aracın üstünde denize getiriyoruz hiç bir sıkıntı ve yasal olarak engel yok uygun taşıma barları veya sepetine sağlam bağlayım trafikte diğer sürücülerin eminyetine engel olmadan taşıya bilirsin.
20161008 113222

buda benim kano deniz yakın bisikletle getiriyorum bazen uzak yerlere aracın üstüne atıyorum

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri