Dikili Ayvalık Assos Deniz Tatili

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ugurakay Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,494

ugurakay

Ana Kamp
Yer
izmir bornova
6-13 temmuz arası dikili assos arası sahili kesfetmeye calisacagiz. çekme karavan ile kalabileceğimiz kampingler ve onu bıraktıktan sonra görülmesi gereken yerler konusunda tavsiyelerinizi rica ediyorum. saygılar

Etiketler
Dikili çam camping,burhaniye ören'de altıncamp bu ikisinde konakladım,çok memnun kaldım,öneriyorum

LG-K220 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dikili çam kampingde 2 gece kaldık. doğası ve iki plajı da çok güzel. tesislerde her ihtiyacınızı karşılayabiliyorsunuz. wcler biraz daha temiz olsa çok iyi olacakmış. çekme karavan için 80 tl/gun aldılar.
extra olarak aşıklar şelalerini ziyaret ettik. muhtesemdi. tüm şelale ve mağaraları gezmek 1 tam günü alır.

Paylaşım için teşekkürler.
80 TL günlük fiyata, Fransa’da tuvaletleri tertemiz olan kampinglerde kalmak mümkün. Son zamanlarda Türkiye’yi gezen bazı yabancı karavancılar da kampinglerin tuvaletlerinden şikayetçi.

80 TL Türkiye şartlarında biraz fazla değil mi? Benim biraz araştırdığım kadarı ile Türkiye'de genellikle 20-40 TL arasında değişiyor fiyatlar.

Bu forumda okuduğum bir gezi notunda arkadaş en pahalı konaklamasını Avusturya - Strazburg'da yaptığını söylemişti mesela. 30€ Dikili ile arasında fazla fark yok :smiley:

80 TL Türkiye şartlarında biraz fazla değil mi? Benim biraz araştırdığım kadarı ile Türkiye'de genellikle 20-40 TL arasında değişiyor fiyatlar.

Bu forumda okuduğum bir gezi notunda arkadaş en pahalı konaklamasını Avusturya - Strazburg'da yaptığını söylemişti mesela. 30€ Dikili ile arasında fazla fark yok :smiley:
Aziz bey, 20 TL yi günlük piknik yapanlardan istiyorlar artık. orman bakanlığı tesislerinde bile karavan ücreti elektirk dahil 45 TL civarlarında. Avrupadaki uygun fiyatların oradaki teşvik veya vergi sisteminden, kamp karavan sezonunun tüm yıla yayılı olup maliyetlerin düşük olmasına bağlıyorum.
saygılar

80 TL günlük fiyata, Fransa’da tuvaletleri tertemiz olan kampinglerde kalmak mümkün. Son zamanlarda Türkiye’yi gezen bazı yabancı karavancılar da kampinglerin tuvaletlerinden şikayetçi.

geri bildirim için ben teşekkür ederim.
bir zamanlar Türkiyedeki benzinliklerin wc leri çok kötüydü. Talepten çok kurumsal öncelikler sayesinde çözüldü sorun bence. Kişisel hijyen, temiz kullanım ve kurumsal yaklaşımlarımız birgün çağdaş seviyeyi yakalarsa bu sorun da çözülür sanırım.
saygılar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri