Dikiz Aynasında Autodimming - Pusula - Dış Sıcaklık - Monitör

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan troyexplorer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 110
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 37,252

troyexplorer

Zirve
Yer
İstanbul
Arkadaşlar bu aynayı yoğun araştırmalardan sonra uygun fiyata buldum sonunda ve sipariş ettim . 3- 4 gune gelir herhalde takıp resimlerini paylaşıcam

Etiketler

sormamızda sakınca yok ise, kaç paraya aldınız?
aldığınız yerin internet adresini alabilirmiyiz?
takıp kullanınca deneyimlerinizi de beklemekteyiz.
teşekkürler

O linkini verdiğim yer olsun başka çeşitli sitelerde olsun 500 $ doların altında fiyat yoktu tabi bu tüm özellikler olduğunda ebay de sadece monitorlu olanı veya sadecw dış sıcaklık gösterenin fiyatı 150 $ la 200 $ arası değişiyor. Bu sipariş ettiğim aynada tün özellikler var ve DHL kargo dahil 186 $ aldım ebayde araştırma yaparken ebaydan çinli bir satıcıyla soru sora sora öyle bir dostluk oluştu ona rica ettim benim için araştırdı ve buldu palpaydan ebay harici parayı yolladım o da yarın kargoya vericek

Palpay dan ödeme yaptım sorun yok göndermezse çatır çatır geri alırım parayı zaten bence çok dürüstler ilk siparişim değil bu sipariş ettiğim bişey 50 gun geçmesine rağmen gelmedi palpay devreye sokmadan satıcıya direk durumu anşattım hemen paramı iade etti işin kötüsü ertesi gunde ürün geldi sonradan yine palpaydan geri gönderdim palpay bu konularda alıcının yanında herzaman gönül rahatlıgıyla sipariş verebilirsiniz bi gelsin sizi yönlendiricem

Gelecek olan aynanın birebir resimleri teyit için gönderdi çinli

Image

Image

youngsun' Alıntı:
Abi ben bunun bir boy kucugu icin 2 ay once niyetlenmistim hatta baglanti ayagi Renault uyumluydu ama sadece monitörpusula ve karartma vardı. Termometre yok diye almadim. Fiyat 200 dolardı.
Evet hepsi birarada yoktu daha doğrusu vardıda çinde satışa girmemişti. Ebay de yine yok , bu eleman buldu nerden bulduysa benimki bir gelsin sağ sağlim vericem mail adresini bi aksilik olur insanları mağdur etmek istemem sonuçta babamın oğlu değil biraz da risk var çünkü ebay dışı para gönderdim elemana

DHL aradım 75 € üstü % 18 vergi alıyormuş devlet gerçi üzerine fiyat bilgisi yazmamasını ve hediye yazmasını söyledim dur bakalım artık. Gerçi bunlardan haberim yokken geçen sene 600 dolarlık gps harita kartı ve yine 500 dolarlık burda kullanılması yasak olan bütün kanalları açık bir el telsizi sipariş verdim takılmadan geldi neye göre bu anlamadım artık

troyexplorer' Alıntı:
Evet hepsi birarada yoktu daha doğrusu vardıda çinde satışa girmemişti. Ebay de yine yok , bu eleman buldu nerden bulduysa benimki bir gelsin sağ sağlim vericem mail adresini bi aksilik olur insanları mağdur etmek istemem sonuçta babamın oğlu değil biraz da risk var çünkü ebay dışı para gönderdim elemana
Abi cok yakında Türkiyedeki sanal magazacilar getirmeye baslar bu ürünleri iki katı fiyatına.
Acaba direk verdiginiz linkteki firmaya mail atsam satıs yapmazlar mı ki?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri