Dış Kabuk Şekli

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan solstice48 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 405

solstice48

Yeni Üye
Mesajlar
1
Tepkime Puanı
0
Merhabalar. Karavan almayı düşünüyorum ve ufaktan araştırmalara başladım. Baktığım karavan 750 kilo altı 3.90m olan modeller. Bu modellerde dizaynlar üç aşağı 5 yukarı aynı fakat ağırlıklı olarak 3 farklı ön eğim/dizayn gördüm. Karavan kullanan arkadaşlar bu konuda yardımcı olabilir mi? Kullanışlılık açısından birbirlerine olan üstünlikleri nelerdir? Hangisini tavsiye edersiniz?
Tip


Görsellik ve seyir halinde hava direnci açısından en sondaki mantıklı geliyor. Gece gökyüzünü izlemek vs cazip geliyor fakat iç hacmin verimli kullanılması noktasında ise ilk resimdeki mantıklı geliyor. Bilemedim, fikirlerinizi bekliyorum.
 
Son düzenleme:


Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,212
Mesajlar
1,515,418
Kayıtlı Üye Sayımız
171,845
Kaydolan Son Üyemiz
cancatalay

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst