Discovery 1 Almak Üzereyim Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan simurg2 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 24
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,502

simurg2

Zirve
Yer
istanbul
arkadaşlar 1996 model http://www.sahibinden.com/orjinal_km_sinde!!!-81WQQaXQQ12559798WQQpXQQdisplayitem aracın kaportasında ve döşemesinde biraz masraf var ve 13.500 veriyor sizce alınırmı youmlarınızı bekliyorum yorumlayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler araç hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum

Etiketler

Ynt: Discovery 1 Almak Üzereyim Yardım

http://www.sahibinden.com/orjinal_km_sinde!!!-81WQQaXQQ12559798WQQpXQQdisplayitem

hepsini kopyalayıp yapıştırın yada ilan numarası 12559798

http://www.sahibinden.com/orjinal_km_sinde!!!-81WQQaXQQ12559798WQQpXQQdisplayitem

araç resmlerde güzel gözüküyor ancak ES doanım olup olmadığı konusunda emin değilim. Neden diye soracak olursanız benim aracım ES donanımlı, öncelikle otomatik vites, abs, çift airbag, elektrikli deri koltuklar, elektrikli çift sunroof, elgazı vs birtakım özellikler varki bu araçta onlar yok gibi sanki... ES donanım Türkiyeye manual vitesli olarak ithal edilmedi diye biliyorum ama yanılıyor olabilirim...

ben şahsen bu tip bir arabada düz vitesi tercih etmezdim, şehir içi kullanımda yorucu bana göre ama tercih sizin tabiki... düz vites ve totomatik vites arasında sadece ilk kalkışta biraz fark vardır, 4.vites dişli oranı otomatikte daha bile düşüktür... benim aracım otomatik vites olduğu halde şehir içinde 20-22 lt lpg tüketiyor uzun yolda bu rakam basmazsanız ( ki biraz zor ) daha da düşüyor...

191,000 km eğer doğruysa yakında motor yaptırmanız gerekebilir

bunun dışında kaporta ve mekanik aksamı iyi bir servise göstermelisiniz...

kolay gelsin

Naci bey araç ES modeli değil kaporta dişardan gayet güzel kaporta kapı içlerinde paslanma ve yeryer çürükler var altta delik falan yok döşemeler idare eder ama iyibir temizliğe ve elden geçmeye ihtiyacı var birde direksyon değişecek yada kaplanacak böyle birşey varmı yada yapılıyormu bilmiyorum ama size ve arkadaşlara sorum aınırmı alınmazmı astarı yüzünden fazlayamı çıkar cevap yazan arkadaşlara teşekkürler

Mart 2009'da ruhsat sahibi değiştiren bir araç, Mayıs 2009'da "değişiklik olsun" diye mi satılır?

Engin bey mart 2009 da eldeğiştirdiğini nerden anladınız acaba sorsam ayıp olurmu yada nasıl anlaşılıyo paylaşırsanız sevinirim ilğiniz için teşekkürler

Alınırmı alınmazmı sorusuna cevap veremem, ancak

- direksiyon kaplanır...
- motor 190.000 km deyse yakında - büyük ihtimalle - yakınlarda yenilenmek ister
- kaporta çürükleri en fazla ön göğüs, komple alt ve çamurluk içlerinde çıkar özellikle halıları kaldırıp altına bakmanızı öneririm

naci bey cevabınız için teşekkürler zaten bende bu masrafları tam olarak kestiremediğimden sizin gibi bu konuda bilgi sahibi gezenbilir üyelerine danışmak istedim en kötüyü düşünerek kaporta ,döşemeler ve moter deşek masraf 5.000 tl yi geçermi sizce

simurg2' Alıntı:
Engin bey mart 2009 da eldeğiştirdiğini nerden anladınız acaba sorsam ayıp olurmu yada nasıl anlaşılıyo paylaşırsanız sevinirim ilğiniz için teşekkürler

Emniyet Genel Müdürlüğü'nün websitesinden baktım.

5,000 tl bu işler için çok az, bence çok daha fazlasını düşünmelisiniz...

ama tabi bu benim fikrim...

Engin bey emniyet genel müdürlüğünde bulduğunuz adresi alabilirmiyim zahmet olmazsa ben emniyet müdürlüğü olarak baktım ben bulamadım

ruhsatın fenni muayene kısmı tamamen dolmuşsa ruhsatı değiştirmiş olabilirler... aynısı benim başıma geldi çünkü...bir ihtimal...
ilker

ya da adam alsatçı da olabilir...netten ben de bakmıştım bu arabaya...çok beğenmiştim...umarım alırsınız

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR