Discovery 2.5td5 Ariyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Puula Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,914

Puula

Yeni Üye
Öncelikle herkese merhaba discovery 2.5td5 zehiri almış bulunmaktayım şu an ilanlara deli gibi her saat bakmaktayım sizlerden ricam önerebileceğiniz araç varsa yardımlarınızı bekliyorum bütçem 55 60 arası bi araç almak kaporta boya vs takıntım yok sadece motor şanzıman iyi olsun.şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

hocam fiyatı biraz yukseltirim dersen sahibinden ilan no:428642477 ilanım mevcut konuşabiliriz

benim de zaman zaman aklıma gelen bir araç, WJ sonrası düşünebilirim diyorum bazen ama makyajlı kasayı.

aşağıdaki ilanlar fena değil gibi duruyor tabi çok iyi inceletmek lazım, son olarak da ne olur ne olmaz diye en az 3-5 bin TL kenarda durmalı, 15 yıllık araçlar ne de olsa..
he bir sorun çıkmazsa para cebinizde kalır :smiley: (sorun çıımasa bile bir süre sonra yok lastik, yok deri döşemesi fln bişiler yaptırmak isteyeceksiniz)

2001 Land Rover Discovery 2.5 TD5 50.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 397964731

2002 Land Rover Discovery 2.5 TD5 63.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 418705051

2001 Land Rover Discovery 2.5 TD5 56.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 320495049

benim de zaman zaman aklıma gelen bir araç, WJ sonrası düşünebilirim diyorum bazen ama makyajlı kasayı.

aşağıdaki ilanlar fena değil gibi duruyor tabi çok iyi inceletmek lazım, son olarak da ne olur ne olmaz diye en az 3-5 bin TL kenarda durmalı, 15 yıllık araçlar ne de olsa..
he bir sorun çıkmazsa para cebinizde kalır :smiley: (sorun çıımasa bile bir süre sonra yok lastik, yok deri döşemesi fln bişiler yaptırmak isteyeceksiniz)

2001 Land Rover Discovery 2.5 TD5 50.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 397964731

2002 Land Rover Discovery 2.5 TD5 63.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 418705051

2001 Land Rover Discovery 2.5 TD5 56.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 320495049
Bende bugün gidiyorum bi araç bakmaya 2003 model nasipse alıcam

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.