Discovery 2 Almak Istiyorum.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan milimadami Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 236
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 58,579

Etiketler
Be7536ac71b786eff6498a88c052b4bc

Bu ara Hummer ile geziyoruz. Discoya kurban olayım... arazide henüz test etmedim en kısa zamanda edeceğim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arabanın ve aksesuarların hakkını veriyorsun valla süper :smiley:

Vallahi Süleyman ağabey sen tamiratın hakkını veriyorsun görüyoruz ama inşallah gezmenin tozmanın da hakkını veriyorsundur bu araç haftasonu kapıda tutulmamalı. Kurtlanır vallahi

Vallahi Süleyman ağabey sen tamiratın hakkını veriyorsun görüyoruz ama inşallah gezmenin tozmanın da hakkını veriyorsundur bu araç haftasonu kapıda tutulmamalı. Kurtlanır vallahi

Evet yapıyorum ama kullanamıyorum bendede öyle bi handikap var..
Yapmak istemediğimden değil ama , iş şartlarım izin vermiyor, ölmeden emeklilikte yaparız herhalde du bakalım :smiley:

Evet yapıyorum ama kullanamıyorum bendede öyle bi handikap var..
Yapmak istemediğimden değil ama , iş şartlarım izin vermiyor, ölmeden emeklilikte yaparız herhalde du bakalım :smiley:

Ben 30 yaşındayım Süleyman abi sende ufak ufak başla derim. Bir hafta sonu alayım mı seni de ? Bi semaver çay içelim disco sohbeti edelim?

Fiyat soran oluyorda , fiyat beklentisi farklı herhalde , alıp içine girmeden idrak edilecek birşey değil , ucuza alıp, fazlasına mal olduğunda haklıymış olurlar
Gerçi tabi burası kısas değil , ilan vermek lazım , ilan vermek içinde mekanik işleri bitirmek lazım, burda hani olayların her detayını anlatıyorum ona istinaden satarım dedim

Fiyat soran oluyorda , fiyat beklentisi farklı herhalde , alıp içine girmeden idrak edilecek birşey değil , ucuza alıp, fazlasına mal olduğunda haklıymış olurlar
Gerçi tabi burası kısas değil , ilan vermek lazım , ilan vermek içinde mekanik işleri bitirmek lazım, burda hani olayların her detayını anlatıyorum ona istinaden satarım dedim

İnşallah emeklerinin karşılığını bulut Süleyman ağabey. Benim araç harcamalarım araç dahil 92 bin TL'yi buldu. Sen el işçiliğine vakit ayırıyorsun ben gezmeye. Yapılacak işleri ustalar hallediyor. İçine sinene kadar devam. Emin'im eksiksiz bir araç olacak.

İnşallah emeklerinin karşılığını bulut Süleyman ağabey. Benim araç harcamalarım araç dahil 92 bin TL'yi buldu. Sen el işçiliğine vakit ayırıyorsun ben gezmeye. Yapılacak işleri ustalar hallediyor. İçine sinene kadar devam. Emin'im eksiksiz bir araç olacak.

Şuanki rakamda işçilikleri koymadım ki :smiley: şuana kadar oda aldığım ilk günlerde yağ , filtre , enjektör kabloları , ve mazot kütüğü valfi değişimi için işçilik verdim oda 800 lira , geri kalan heşeyi ben yaptım, sadece parça ve malzeme paralarını ekledim
Herşeyi ustalara yaptırsaydım artı 10000 daha eklenirdi malüm marka Land Rover işçilik parça bazında isteniyor

Şuanki rakamda işçilikleri koymadım ki :smiley: şuana kadar oda aldığım ilk günlerde yağ , filtre , enjektör kabloları , ve mazot kütüğü valfi değişimi için işçilik verdim oda 800 lira , geri kalan heşeyi ben yaptım, sadece parça ve malzeme paralarını ekledim
Herşeyi ustalara yaptırsaydım artı 10000 daha eklenirdi malüm marka Land Rover işçilik parça bazında isteniyor

Bende zaten araca harcadığım rakamı talep edemem. Saçma olur. Aldığımız keyfe sayacağız...

10.000 den fazla tutar senin yaptığın işçilik. Ve senin yaptığın kadar özenli olacağını da düşünmüyorum...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri