Discovery 2 Parça Satıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Arda Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 21
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,238

Arda

Ana Kamp
Yer
Istanbul
Land Rover Discovery 2 Yağ soğutucu tamir kitive ön koltuk ısıtıcısı satıyorum. Isıtıcı iki konnektörlü. Tahminim olarak 2002 ve öncesi için uyumlu. Yağ soğutucu tamir kiti sanırım V8 içinde uyumlu ama emin değilim. TD5 için kesin uyumlu.
Yağ Soğutucu Tamir Kiti PBC500230 1000 TL.
IMG 0485

Ön Koltuk Isıtıcı HGT500040 250 TL son fotoda konnektör 2 tane . bu yüzden aracınızı kontrol etmenizi kesinlikle tavsiye ediyorum. Tahminim 2003 öncesi için uyumlu ama emin değilim.

IMG 0486
Ekli dosyayı görüntüle 502397
IMG 0488

Arka Sağ ve Sol Kapı Hoparlör Koruma Bahama Beige. Kullanılmıştır lakin kırığı yoktur.
AWR4508
AWR4509
İkisi bir den 200 TL

IMG 0880
IMG 0882

Orijinal Silecekler 5 Adet tanesi 30 TL den toplam 150TL DKC100920
IMG 0874

Son düzenleme:

Etiketler

Yağ Soğutu Satılmıştır.

Land Rover Discovery 2 Yağ soğutucu tamir kitive ön koltuk ısıtıcısı satıyorum. Isıtıcı iki konnektörlü. Tahminim olarak 2002 ve öncesi için uyumlu. Yağ soğutucu tamir kiti sanırım V8 içinde uyumlu ama emin değilim. TD5 için kesin uyumlu.
Yağ Soğutucu Tamir Kiti PBC500230 1000 TL.
Img 0485 jpg

Ürünlerin Fiyatı değişmiştir. Ne yazık ki kendi açtığım bu konuda güncelleme yapamıyorum.

Merhaba,
Bendede eski aracımdan bazı parçalar kalmış. Yeni konu açmadan bu konudan devam ediyorum.
Resimde görülen parçaların hepsi 350 TL satılıktır. Tek tek satış olmayacaktır. Zaten oldukça uygun fiyata veriyorum. Araştırdığınızda switchlerin bir tanesinin 40-50 EUR olduğunu görebilirsiniz. Switchlerden biri kullanılmış diğeride DBC101690 ile yanlış gelmişti. Üzerinde far işareti olan tam siyah cruise control için olan ise biraz daha açık bir renkte.
QED ve QYX ile başlayan 6 adet conta ise direksiyon kutusuyla alakalı yağ boruları için, aşağıdaki linkte şemasını görebilirsiniz. Klasik sorun yağ kaçağına kafayı takmıştım. Link açıldığında çıkan şemadaki 14 (2 adet), 10, 11, 12, 13 numaralı parçalar.

Diğer parça ise DBC 101690, sol ön direğin en üstünde kanal ve tavanın birleştiği yerdeki parça.

Lrcat

Ekli dosyayı görüntüle 511693

20190331 153927

Merhaba,
Bendede eski aracımdan bazı parçalar kalmış. Yeni konu açmadan bu konudan devam ediyorum.
Resimde görülen parçaların hepsi 350 TL satılıktır. Tek tek satış olmayacaktır. Zaten oldukça uygun fiyata veriyorum. Araştırdığınızda switchlerin bir tanesinin 40-50 EUR olduğunu görebilirsiniz. Switchlerden biri kullanılmış diğeride DBC101690 ile yanlış gelmişti. Üzerinde far işareti olan tam siyah cruise control için olan ise biraz daha açık bir renkte.
QED ve QYX ile başlayan 6 adet conta ise direksiyon kutusuyla alakalı yağ boruları için, aşağıdaki linkte şemasını görebilirsiniz. Klasik sorun yağ kaçağına kafayı takmıştım. Link açıldığında çıkan şemadaki 14 (2 adet), 10, 11, 12, 13 numaralı parçalar.

Diğer parça ise DBC 101690, sol ön direğin en üstünde kanal ve tavanın birleştiği yerdeki parça.

Güncel mi?

Merhaba,

Lrcat

Ekli dosyayı görüntüle 511693

Ekli dosyayı görüntüle 511692
Bu parçalar halen günceldir. 650'tl'ye hepsini veriyorum. Zaten switchlerin bir tanesi o kadar tutuyor. İletişim için özel mesaj atın.

Bu parçalar halen günceldir. 650'tl'ye hepsini veriyorum. Zaten switchlerin bir tanesi o kadar tutuyor. İletişim için özel mesaj atın.
Ayrıca bu 2 parçayıda veriyorum. Tekerleklerin çalınmasını önleyen bijon kilidiydi sanırım. Buda yine basit ama arasanız bulamayacağınız birşey. Locking wheel nut key ve nut cap extractor diye geçiyor. Resimde görülenlerin hepsi 650,- TL

20190331 153927

CCF75F47 34F2 4370 A0C0 0E549E25969E

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR