Discovery 2 Td5 almak istiyorum.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan EliasGR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,757

EliasGR

Yeni Üye
Merhabalar,

Forumda gayet yeniyim. Öncelikle belirtmem gerekirse off-road merakım yok ama sitede konuları okudukça buradaki paylaşım ve yardımlaşma çok hoşuma gitti. Son 1 haftadır mümkün olduğunda eski konuları okudum bilgi sahibi olmaya çalıştım.

Oldum olası Discovery leri çok beğenirim ve bütçem el verdiği şekilde ve tabiiki beni en az uğraştıracak şekilde bir Discovery 2 almak istiyorum. Ufak tefek yenileme masrafları ve sağa sola az maliyetli makyajlar (doğallığını kesinlikle bozmak istemiyorum, kastım bir xenon olabilir) dahiil 40 bin TL ayırabilirim.

Aracı büyük çoğunluğu şehir içinde ve bazı koşullarda (mesleğimden ötürü, inşaat müh.) çok bozuk olmayan arazide kullanmayı planlıyorum, şehir içi aracı olacak diyebilirim.

Henüz arayışımın çok başındayım, 2 ay gibi bir süre içerisinde sonlandırmayı planlıyorum. Okudukça bu bütçelerde alınacak araçların masraflı olabileceğini seziyorum. Freelander da düşünmüyor değilim ama Discovery'nin karizması ve üst segment duruşu beni etkiliyor.

Tavsiyelerinizi dikkatle bekliyorum, bu süreçte iyi bir yol haritasına ihtiyacım var. Aramaya nereden başlamalıyım, nelere dikkat etmeliyim...

Şimdiden değerli destekleriniz için çok teşekkür ederim.

Etiketler
Ynt: Discovery 2 Td5 almak istiyorum.

discovery 3 almaya niyetlendim. istersen benim disco2 ye bakabilirsin Türkiyenin en donanımlı ve temiz disco sudur.resimlerden bakabilirsin.

Ynt: Discovery 2 Td5 almak istiyorum.

cuneytkishali' Alıntı:
discovery 3 almaya niyetlendim. istersen benim disco2 ye bakabilirsin Türkiyenin en donanımlı ve temiz disco sudur.resimlerden bakabilirsin.

merhaba, sanırım mesaj sayımın azlığından dolayı size özelden ulaşamıyorum. resimleri ve bilgileri nasıl edinebilirim?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.