Disovery 2 Şansıma Dişli Oranları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AlperGny Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,225

AlperGny

Kamp I
Merhaba,
Lastik çapından dolayı vites dişli oranını 1.2 den 1.4 e çıakaran varmı aramızda?
Var ise değişim sonucu düşük vites geçişleri ve deviri nasıl etkiledi?
Teşekkürler

ayna mahrutiyi değiştirdim 4.88 vites araları kısaldı son süratte azaldı. 33 lastikle yazılımsız kullanıyordum ancak turbo lag rahatsız etti yazılım yaptırdım. şanzumana neden gireceksiniz?

Cevap için çok teşekkür ederim
ayna mahruti oranında nasıl değişiklik yapıldı nereden temin ettiniz?
Yurtdışında genelde 1.4 defender dişlisi ile değişim yapan kullanıcılar var o yüzden.

diferansiyel yağlarını değiştirirken açıldığında değiştirdim.
kayalar oto, huma oto dan temin edebilirsiniz.
şanzumana girerseniz aschroft un heavy duty tirbunini takarsanız daha saglam olur özellikle romörk kullanıyorsanız.
ayna mahruti ile birlikte keçelerini tapalarını değiştirmeniz gerekir (cuzi rakamlar) 4.37 oranı olması lazımdı sizin için daha uygun olabilir
Ashcroft Transmissions
32 33 lastikle son hızı cok kaybetmeden kullanabilirsiniz.

Rica etsem size alo desem olurmu zira sormak istediğim bir iki konu daha var
Çok teşekkür ederim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri