DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Doblo Cargo Maxi Xl Için Muhtemel Proje

'İÇ TASARIM' forumunda drtayfun tarafından 21 Mart 2019 tarihinde açılan konu 3616 kişi tarafından okunmuş, 50 cevap yazılmıştır

1. drtayfun

drtayfun Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    34
    Pazardan ince tül perde aldım 25 tl , onlardan çorap gibi dikip sineklik yaptım , bence yeterli.
    Alt taraflara da ince mıknatıs tutturup uçuşmasını engellemeyi düşünüyorum.
    FRpGiRChwJRKHkOm6TQwwljXSF2f2AoTH07nDEi43xapOmukB2dj4PXYbuLfatVCsJN84L-ORoBFyWNqVB=w1112-h625-no.jpg
    mwcCKalXdWGvzzFA3PH6BLxXx4WbJfmqDatJT8BzxpPx3ZzYDTn4yzf1dNtu4vkUdP4cOBYxPGDE4ZIakD=w1112-h625-no.jpg

2. abdusta

abdusta Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1

merhaba
    2017-12000km maxi plus gecen ay aldım.2ci el az yıpranmış xl plus çok aradım ancak ya sıfır xl plus yada bunu almanın daha dogru seçim olduguna karar verdim.Bostancı sanayide dizayncılara yan camlar ve tavana yukarı acılır sunroof montajından sonra projesi çizilip ruhsata camlıvan olarak kaydedildi.Koltuk eklenmediği için ÖTV ödenmedi.
    şöför koltugunun stoperi 15cm ileri kaydırıldı orada koltugu direksiyona yapıstırdıgımda park halinde 35cm x 50 cmlik havuz olusuyor.tam oraya bir düzenekle kücük bir kasetli bir tuvalet koymayı dusunuyorum.
    gördugunuz uzere şöför arkasındaki demiri kaldırıldı ve orta koltuk emniyet kemeri tavan kasasına monte edildi.boylece 10 cmlik bir alan kazanarak arka kapıya mesafe 200cm oldu.Tam arkaya çamurlukların uzerinden140cm eninde puf puf kalın sungerli açılıp 170cm boyunda yatak olacak kanape yaptıracagım.Ayrıca sürücü mahali ile arkayı ayıran açılır kapanır bir perde montajı yapılacak.Sadece tavana izolasyon ve gri renkli bir kaplama yaptırmayı planlıyorum.haliyle yan ve arkalara dekoratif gri renkli perdeler gelecek.
    Ayrıca öndeki 60amperlik akunun kızkardeşini arkadaki soketin yanından devre verilerek paralel baglandı.konaklamalarda çok işime yarayacak.

saygılar

drtayfun bunu beğendi.

3. drtayfun

drtayfun Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    34
    Demiri çıkarmayı ben de düşündüm ama güvenlik açısından vazgeçtim.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...
Etiketler: