Doblo Cargo Maxi Xl Için Muhtemel Proje

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan drtayfun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 207
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 83,755

Herhangi bir cevirmede.O anda arkada kimsenin bulunmadıgı ve arabanın ruhsatında yazan kişi sayısının on tarafta kemer sayısı kadar oldugu kontrol edilir,Basitce iceride yatak ve masa varsa yazlıga goturuyorum,tasıyorum diyeceksiniz.Polis karavan olma şartlarına bakacaktır.Bunlar arabada sabit bir depolama sistemi varmı?mutfak tezgahı kurulumu ve yanıcı gazlı tüp gibi tehlikeli bir sey varmı. bu 2 ana kuralın dışında piknige,balıga veya kamp yapmaya gider gibi ekipmanınızı yanınızda tasıyabilirsiniz.
kolay gelsin.

saygılar

Herhangi bir cevirmede.O anda arkada kimsenin bulunmadıgı ve arabanın ruhsatında yazan kişi sayısının on tarafta kemer sayısı kadar oldugu kontrol edilir,Basitce iceride yatak ve masa varsa yazlıga goturuyorum,tasıyorum diyeceksiniz.Polis karavan olma şartlarına bakacaktır.Bunlar arabada sabit bir depolama sistemi varmı?mutfak tezgahı kurulumu ve yanıcı gazlı tüp gibi tehlikeli bir sey varmı. bu 2 ana kuralın dışında piknige,balıga veya kamp yapmaya gider gibi ekipmanınızı yanınızda tasıyabilirsiniz.
kolay gelsin.

saygılar

Dört yıl starex, sekiz yıl doblo yu bu şekilde kullanmış biri olarak çevirmelerde ehliyet, ruhsat haricinde başka bir şeye bakan trafik polisine denk gelmedim.

bu hafta sırf bu iş için 2. bir araç aldım. içinde dönüşüm yapıcam damacanadan musluk piknik tüpünden ocak jel akü portatif wc falan.. bi yandan bakınca karavan olması için gereken tüm şartlar olacak... bi yandan da bakınca 2- 3 bin lira masraf ettik diye karavan mı olcak. edeceğim masraftan fazla trafik sigortası ödemek zoruma gider

bu hafta sırf bu iş için 2. bir araç aldım. içinde dönüşüm yapıcam damacanadan musluk piknik tüpünden ocak jel akü portatif wc falan.. bi yandan bakınca karavan olması için gereken tüm şartlar olacak... bi yandan da bakınca 2- 3 bin lira masraf ettik diye karavan mı olcak. edeceğim masraftan fazla trafik sigortası ödemek zoruma gider
Kango Kamperimle Gezi Deneyimim (doğu Karadeniz Turu)
buda benim kamperim üstünde 80w2 adet panel içinde 105 ah jel akü duş ve portatif wc ile dolaşıyorum.

Bu hafta aracı muayeneye soktum ve TÜVTÜRK'deki yetkililerle konuştum ,buzdolabı , yaşam aküsü , kablolama , havalandırma gibi şeyleri yapabileceğimi, proje ve ruhsata işlemeye gerek olmadığını , onlar için sorun çıkmayacağını söylediler. Bunun üzerine aracın kablolamasına başladım , büyük bir açma kapama anahtarı aldım , ön tarafı açmışken koltukları ve tüm döşemeyi söktürdüm , ayak basma yeri direk saç üzerinde geliyordu , araya izolasyon yaptım , motor kaputuna izolasyon yaptım , şekildeki Colee Hersee Akü İzolatörleri - n11.com akü izolatörünü ısmarladım , bağlayacağım , böylece araç aküsünün boşalmasını engelleyip yolda kalmaktan kurtulacağım. Ayrıca yaşam aküsünün de sağlıklı şarj olmasını sağlayacak ve ömrü kısa olmayacak.
Ayak basma yerleri plastik havuz , bunu da halı kaplama yapacağım .
İşin teorisi böyle , bakalım gerçek hayat ne gösterecek.
12amqope1AZtBFP_ezAfYd3b3pjvg6H4vOW5A6gyWgMPKgZ5duBBN69FgR9ZA-7oznd_71C-k6s40FUY0HI-P2pgfp1-fOiICltnfZGg8DI0cqVGeazn-qEDMASga73n0wHresVgGjY1yG346C8KQXuoMwYNPya8A_lWJBbbFSx17dkosHJyf73EBvtvKeBhWpRV7YjvQ1bsWPpCoEAFh7uOhPpxmrrQwPcN0S8RbWYWxU_GKzez71XcUpDBjoRP2DdTn9jbNFcYRz66k9MpQYcGkAXKTVpPQ-M1gL4jf9pNs0Y7L_ErjvbYYt-t0-Xi3frvclFP4PbgkAPViHuITTG-nHbAD2WlJso5lqgiOgFrcLm6JmqZwB-WvAVK8xzM1lulorkQ56xItYN74o9TsLZtAdltRenBTrgUPYAGfAua4f9BlRlwECzz-0gkVfD3Xkmtn-hBKcdSShdsA3WHl5_1x3lShgoUQXa_DWZOsHxgrftCITqoNG5oJn9xWd0PNPhcZsvkg2lIqLXPLhSX6rkUnHxcNvEsiFBOUm7WDkZjYc4GrVFfvSfz4_N1MvKZzt6VjiCdSsU-W5Ndfy7kI3Q50sjV04I1dDhdJkk2mFpZcEXTwsGDFW7LLxhNAdhS3Dqny015Z4f3ee3L6o8_GSdbnhCd6No4HFpl-lyK8oitt1CsVEQR1qA=w1319-h742-no

gTsLMlnQSwB5eSJH9ni7_SQ3jsI9Jtmzk3lJPY8BwxYiIjZyXgU32ao97NUlg2NAmWz5H6P-1njkPuMXqBaNA19cBTDbwde9BY_W1yEIVAzT3tN5wtZlK0D_Lqa4azW2OO6ukEYkpW2wOnbDd0cpZNHNMpb3s36v4GzqSmHElTts_QIflKlZtIki-8TqKLEo97GCzYUamd9JGWssCXvAEtnXNK0p2mjg-XXj9Uauo-CRR8M6fHaFR8DqQDmy8T_bzUz4mNMd2ENVs2hOuFFhHRTniVZCYaDpnaTEszON94smmr2t1HmW3wYgcqR0MUwnHMsl1BTBEQaXi2id0BDFbR7U6teJQSH5G4WMPuKidkywBkN5VjeAgXDMrWxOWs9o3l96UcyfzWqkasizDhGFIVux31Nmtsxu-FDmxUnhfgdW0SrTHMO7m8v482vZrWUjqZoPMqfcpwdAynEbFgQ7LWYUSdalMB4nFRYhjn9ddkZNVeNvv61zJ8a_bBhZvez1C_pGBBTEdrbCGjhDPQTu9BwPqLlIb5JxELOajJjnnj_xvSyLckJUWW9MAdl2gwBC1hX7cXgPgN8LjzVct9-HELIom9d4f-W8KCXiJwfjW5IhX0ypZLPFTKKzbKt8kHabO9cphlrK2Qr0-_688rw6ixPyBRJCFkX9SQbVEtTwn8Yof25zybYKV38=w1319-h742-no

Son düzenleme:

Son durum nedir? Merakla takip ediyorum.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kaput izolasyonu biraz işe yaradı , sesi boğdu gibi. Halı döşeme yaparken tabanı da güzelce temizlemiştim , kötü bir koku vardı o da gitti . Elektrik tesisat işi bitti , şalter falan hazır (Şöför koltuğunun altına taktılar) ama henüz izolatör gelmedi , onu takamadım. Bu hafta onu da bağlarım , ön kısımla olan işim bitmiş olur. Kablolar 100 , şalter 100 , izolatör 500 lira . Artı servis işçiliği . Kalan kısmı baharda artık.

ZE3i 0a4usHVnwlsWfuek9HaYYlSdY4M7cIQw1606 h904 no
Zemin plastik kaplama idi , paspaslar kayıyor ve kötü kokuyordu , oto döşemecilere gittim bunu halı yapabilir misiniz diye , hepsi kaçtı. Ben de 30 liraya halıflex aldım , kendim kesip yapıştırdım , mis gibi oldu.

Hocam kolay gelsin ellerinize sağlık. Çalışma başlayalı çok uzun zaman geçmiş ancak ben konu başlığını bugün görebildim ( site haritasını çok iyi kullanamıyorum muhtemelen ). Yanlış hatırlamıyorsam siz daha büyük hacimli bir motokaravan kullanıyordunuz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR