Doblo Cargo Maxi Xl Için Muhtemel Proje

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan drtayfun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 207
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 83,765

Tam anlayamadım dediğinizi , arka yolcu yeri yok sadece önce koltuk var. Öndeki koltukların yolcu tarafının oturma yeri kalkıyor ve içi depolama için müsait. Bir de şoför mahalli üstünde çıkıntı boşluğu var , oraya da hoparlör koydum , kapağı var depolama yeri için müsait.

Bir ucundan başladık bakalım.2 çekmece tamam, buzdolabı kızaklı, tamamen dışarı çıkabiliyor.
75 + 75 = 150 cm yatak eni.
FHdfA OSBIXjBd3NY8ChE6L6GdoC zWyGPgww1319 h742 no

Tam anlayamadım dediğinizi , arka yolcu yeri yok sadece önce koltuk var. Öndeki koltukların yolcu tarafının oturma yeri kalkıyor ve içi depolama için müsait. Bir de şoför mahalli üstünde çıkıntı boşluğu var , oraya da hoparlör koydum , kapağı var depolama yeri için müsait.

Bazı panelvanlarda buradaki saç sökülebiliyor, hele karavan kullanımında değerlendirmek için güzel bir boşluk var. XL deki durumu bilmiyorum onu sormak istedi arkadaş herhalde.
C7318F8E 4E0B 46BC BCE0 2B08EDF3DFCB

Son düzenleme:

Onu sökmedim , hem güvenlik riski yaratır, hem yatağın kasasını bağlamak için güzel bir dayanak noktası.

Onu sökmedim , hem güvenlik riski yaratır, hem yatağın kasasını bağlamak için güzel bir dayanak noktası.

Güvenlik sorunu olacağını sanmıyorum çünkü koltuklu modellerde o saç yok. Panelvanda yükleme rahatlığı için konulmuştur. Yatak için kolaylık olabilir en azından oradaki boşluğu kullanabilirsiniz akü, su deposu vs gibi.

Ani frenlemeler veya çarpışmalarda arkadaki her şey öne uçar , en azından şoförün hayatını kurtarır. Günlük kullandığım bir araç ve %90 yalnız oluyorum , o yüzden kalsın. Zaten araba dandik , iyice riski arttırmanın alemi yok.

Ani frenlemeler veya çarpışmalarda arkadaki her şey öne uçar , en azından şoförün hayatını kurtarır. Günlük kullandığım bir araç ve %90 yalnız oluyorum , o yüzden kalsın. Zaten araba dandik , iyice riski arttırmanın alemi yok.

Yanlış anlaşıldı galiba :smiley: şoför arkasındaki kafes demir değil tabandaki saç parça sadece orada boşluk olduğu için orayı çizebildim. Arkada koltuk olduğunda koltuğun önündeki boşluk.

Yatak - dolap - çekmece işi de epey tamam , 1 hafta mola , marangoz arkadaş başka işlerini yapsın , ben de ince ayrıntıları. Sonra yatağın üstüne bir kaydırmalı ek yapıp 2 kişilik yatak olmasını sağlayacağız. 150 cm eni oluyor o zaman. Sağdaki dolabın üstüne basıyor.
Nrd9yZD1s ThVRDnvOM GHrUrw1606 h904 noauthuser0
A4lOKkNq8qMoHTWlvonbXkH9ew1606 h904 noauthuser0

Sineklik için böyle bir çözüm düşündüm. Kenarlara mıknatıs tutturdum , istenince takılıp çıkarılabiliyor böylece.
DRThAMEnB3ySzFDnEgdoGDMLpgw509 h904 noauthuser0

Bu arada bu alana 2 bisiklet sığdırmayı düşünüyorum , katlanabilir pedal ısmarladım , onlar gelince deneyeceğim , hesaplarım olacağını söylüyor.

1xjkkUHGjUaHgbPSYFAOEhn2Qw1606 h904 noauthuser0

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR