Doğu Gap Turumuz

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 58ayhan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,153

58ayhan

Zirve
Yer
Balıkkesir
Değerli dostlar 1 mayıs sabahı Bursa Misi kampından çıkıp ilk durak Eskişehir. Alaşehir Beyşehir Konya Adana Gaziantep Urfa Mardin Midyat Elazığ Malatya Sivas Tokat Amasya gezimizi tamamlıyoruz buralardan fırsat buldukça biraz foto biraz bilgi paylaşa cam çok zaman oldu yazmayalı...Ama şunu bilin ki 4 karavanla başladık çok güzel anılarla güzel paylaşımlar la 2 karavanla gezimizi bitiri yoruz.Gittiğim yerlerde en çok istediğim şeylerden biride karavan kamplarının olması bunun içinde yerel yönetimlerin kapılarını çalıyor olumlu olumsuz cevaplarla notlarla dönüyorum bu gezimizde bize çok yardımcı olan belediye başkanları emniyet asker oldu bunları daha sonra geziye çıkacak bütün arkadaşlarla nerde konaklanır nerde ne yenir Paylaşa cam...Sadece ilk paylaşmam gereken şu kendi memleketim olan Sivas ın kangal ilçesinde bulunan balıklı kaplıcaların dan..Buraya gittiğimde buranın sahiblerinden istediğim çok şeyler oldu ve biz karavancıları rahatlatacak çok şeyler aldım bunları sadece Gezenbilir üyelerine ve ulusal kamp karavan derneklerine üye olanlara uygulanacak güzel ve rahat konaklıyacaığımız yerlerin projeleri ürettik bunlarıda paylaşacam burda bulunan balıkların tedavileri inalılmaz...yakında paylaşacam

Etiketler
Ynt: Doğu Gap Turumuz

keyifli paylaşımlarınızı sabırsızlıkla bekliyor olacağız
Kalın sağlıcakla

Değerli dostlar bugün biraz gezimden paylaşım sunayım elimde hazır olan Amasya gezimin fotoları var Burası bilindiği gibi Osmanlı hükümdarlarının hüküm sürdürdüğü bir ilimiz bur dan biraz foto

DSC02759

DSC02762

DSC02766

DSC02767

DSC02768

Amasya da adetmiş her evlenen çift fotolarını bur da çektirirlermiş bizde buna şahit olup eşim bir hatıra foto çektirdi

DSC02783

DSC02779

DSC02781

DSC02782

DSC02784

Tokat gezimden çıkıp Niksar a yola çıktım Niksar da bir adet daha 130 luk güneş paneli taktırdım ilave olarak oradan çıkıp 05 Adil hocamın yanına Taşova bol bay gölüne tırmandık süper bir doğanın içinde bulduk kendimizi 3 gün çok çabuk geçti bur dan Sayın Adil hocama çok teşekkür ediyorum böyle bir yerle bizi buluşturdu

DSC02728

DSC02730

DSC02732

DSC02734

DSC02735

Abi bir özür borcum daha oldu malum düğün hazırlık işleri ciiflik işleri derken bu güne kaldı , Abi Erdek,deki misafir perverliğinizden dolayı cok teşekkürler kısa süre kalmamıza rağmen kendimizi evimizdeymiş gibi hissetdirdiniz tekrar cok cok teşekkür ederiz.....
Paylaşımlarınızın takibindeyiz

Sevgi ve Saygılarımızla

Tugay kardeşim ne zaman isterseniz başım üstünde yeriniz var sen beni görmek için Bursa dan geri döndün kardeşime selam

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR