Doğu Karadeniz Gezimiz (Haziran 2006)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan drares Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 172
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 92,370
Ynt: Doğu Karadeniz Gezimiz (Haziran 2006)

Bir kitap tadında okudum güzel anlatımlarınızı, merakla bekleyerek takip ettim resimlerinizi. paylaşım için teşekkür ederim.

Etiketler

Ahmet bey aramıza hoşgeldiniz, gezmek-görmek kadar paylaşmanın da değerli olduğu bir platformdasınız. Burada hayranlıkla izlenecek daha bir çok gezi yazısı var, Umarım siz de gezi ve deneyimlerinizi bizimle paylaşırsınız. Övgü dolu güzel sözleriniz için teşekkür ederim :smiley: :smiley: :smiley:

bisiklet ve motosiklet ile yaptığım geziler var ama karavan olayı içimde kanayan yara. hanımı ikna etme çalışmalarındayım. bisiklet ve motosiklet turlarında hanım eşlik etmedi, karavan da acaba pozisyonuna geldi. 1-2 karavan ortamına girersek ve ikna olursa benim hayaller gerçeğe döner. yoksa işim zor :(

HAŞMET BEY MERHABA ,
FORUMA YENİ ÜYE OLDUĞUM İÇİN PAYLAŞIMLARI ANCAK OKUYABİLİYORUM. ŞİMDİYE KADAR BAKTIKLARIM İÇİNDE EN KAPSAMLI , EN GÜZEL FOTOĞRAFLARLA BEZENMİŞ , EN DETAYLI KONU SİZİNKİYDİ. BİR SOLUKTA TAMAMINI OKUYUP BİTİRDİM. ADETA BİR BELGESEL NİTELİĞİ TAŞIYOR. PAYLAŞIMINIZ EMEĞİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER..

Sn.SRDRGV Gezi anılarımı beğenmenize çok sevindim. Ben yazdıklarımın 10 katı fazla güzellikte bir gezi yaşadım ve burada paylaştım. Ama sitedeki gezgin dostlarımızın yazılarını inceledikçe benimkinden çok daha güzel gezi anılarının sizi beklediğinizi göreceksiniz. Kim bilir belki bir gün buradan sizin anılarınızı da okuyor olacağız ;)

haşmet bey öncelikle paylaşımlar için çok teşekkürler bu yaz bizde karadeniz gezisi planlıyoruz güzel bir örnek bizim için bu gezi için en uygun tarih ne zaman sizce ve toplam maliyeti ne kadar. ortalama ne kadar bir bütçe ayırmak gerekli ve kastamonudan sınıra kadar kaç gün yeterli olacaktır. teşekkürler

duymet' Alıntı:
haşmet bey öncelikle paylaşımlar için çok teşekkürler bu yaz bizde karadeniz gezisi planlıyoruz güzel bir örnek bizim için bu gezi için en uygun tarih ne zaman sizce ve toplam maliyeti ne kadar. ortalama ne kadar bir bütçe ayırmak gerekli ve kastamonudan sınıra kadar kaç gün yeterli olacaktır. teşekkürler
sn.duymet, doğu Karadeniz için en uygun gezi zamanı 15 Temmuz-15 Haziran arasıdır. Bu dönem yağışın en az olduğu yayla şenliklerinin yapıldığı dönemdir. Gezinizi ne kadar uzun tutarsanız o kadar zevk alırsınız. Gezi bütçesi tamamen neyi istediğinizle alakalıdır, üstelik ben bu geziyi 2006 yazında yapmıştım, bu günkü fiyatlar o zamana göre çok değişti. Dilerim hayalinizdeki geziyi yaşar ve bizimle paylaşırsınız :smiley:

Ynt: Doğu Karadeniz Gezimiz (haziran 2006)

5 yıl önce sizlerle paylaştığım bu gezimin yayınlanma yeri yenilenmiş. Burada da siz gezenbilir dostlarına güzel bilgiler aktarıp, hayallerinizi süsleyeceğini ümit ediyorum.
Yeni uygulama hayırlı olsun :smiley:

Ynt: Doğu Karadeniz Gezimiz (haziran 2006)

Bu harika geziyi bir kez daha keyifle okudum. Nice güzel geziler yapmanızı dilerim Haşmet bey,
Ayrıca gezinizin darısı başıma diyorum. Ben de bu rotayı yapmayı çok istiyorum inşallah nasip olur bana da.

Selamlar İzmir'den...

Bu gün güzel bir sürprizle karşılaştım, site içinde yapılan yenileme çalışmaları sırasında eskiden yayınlanan gezilerin fotoğrafları kaybolmuştu, görünmüyordu. Ben de bu yüzden siteye küskün yönetime de kızgındım. Ama bugün fotoğrafların büyük oranda geri yüklendiğini ve yeniden görünür hale geldiğini fark ettim ve çok mutlu oldum. Bu gezi yazısı benim gezenbilirde yayınladığım ilk yazımdı, bu nedenle bu yazıyı da burada yazdım.
Konuyla ilgilenen admin, yönetici ve teknik ekibe teşekkür ediyorum :smiley:

Bu gün güzel bir sürprizle karşılaştım, site içinde yapılan yenileme çalışmaları sırasında eskiden yayınlanan gezilerin fotoğrafları kaybolmuştu, görünmüyordu. Ben de bu yüzden siteye küskün yönetime de kızgındım. Ama bugün fotoğrafların büyük oranda geri yüklendiğini ve yeniden görünür hale geldiğini fark ettim ve çok mutlu oldum. Bu gezi yazısı benim gezenbilirde yayınladığım ilk yazımdı, bu nedenle bu yazıyı da burada yazdım.
Konuyla ilgilenen admin, yönetici ve teknik ekibe teşekkür ediyorum :smiley:
Gezininizin notlarını yeni okudum. Notlarınızı, resimlerinizi ve rotanızı çok begendim. Paylaşımınız için teşekkürler ve böyle güzel nice geziler dilerim.

Ne kadar güzel günlerdi, bizim için efsane bir geziydi. Aradan tam 14 sene geçmiş. Ben tekrar gitmeye cesaret edemiyorum. Ya gittiğimde eskisi gibi bulamazsam, ya büyü bozulursa...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR