Doğu Turu Için Bisiklet Tavsiyesi

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ibrahimergny Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,928

ibrahimergny

Yeni Üye
Mesajlar
1
Tepkime Puanı
0
Merhaba ben motorsiklet kullanıcısıyım. Son zamanlarda bisikletlere de merak saldım. Doğuda yapılan yolculukları izledim keyifli geldi. Çocukluktan beri aktif bisiklet kullanmıyorum. Bana 2-3 bin TL arasında doğudaki şehirlerde zorlu yol hava şartlarında da(5-10 şehir) gezebileceğim bir bisiklet önerir misiniz?
 

Etiketler
Forumda bisiklet bilgisi paylaşan pek göremedim ama şu bağalntıdaki ağ işinizi göreceklerle dolu sanırım;

 

2-3 bin liralık Decathlon'da ne varsa alın derim. Bulunduguz şehirde yoksa ınternetten alırsınız.
 

o rakama alınan bisikletler maalesef ki işinizi görmez. Doğada teker patlar zincir kopar fren teli kopar vs derken zevkten çok işkence çekersiniz. Doğa için en uygun bisiklet shimano xt xtr ve karbon gövdedir. Hatta elektrik destekliler bile alınabilir ve böyle bir bisiklet ortalama 80 100k rakamlardadır.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,222
Mesajlar
1,515,511
Kayıtlı Üye Sayımız
171,854
Kaydolan Son Üyemiz
vizyon karavan

SON KONULARGeri
Üst