Drone Merakım...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erolkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 30
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,927
Evet kişiyi takip etme özelliği P4 le başlıyor. Ama Litchi diye bi program var Dji go nun alternatifi gibi. Ben onuda yükledim onun sayesinde active Tracking(takip etme kişiyi),panoramik çekim gibi özellikleride açmış oldum P3 standartta..

Sony Xperia Z5

Etiketler
Urunun arkasinda duran bir firma ve guncelleme ile cihazlarini surekli yeniliyor. Darisi bize olsun diyelim. Ama önce araba almam lazim :smiley:

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Araba için bence biraz acele etmenizde fayda var. Ocaktan sonra 2.el piyasasında yükşeliş bekliyorlarmış diye haber vardı Tv de :smiley:

Sony Xperia Z5
Ahbe hocam bugun en az 3 ilan sahibini aradim. Bir tanesi araci satmis. Diger ikisi de otv zammi nedeni ile satmaktan vaz gectiklerini fiyati biraz daha yukseltip oyle satacaklarini soylediler. Can sıkıntısın dan moral bozuklugundan forumda bos bos geziniyorum. Anlayacaginiz firsatlarin hepsi tek tek kacti. Simdi otv zammini bekleyip hali hazirda kaziklanarak bir arac sahibi olacagim. Yada bu duruma sinirlenip hic arac almayacagim.

Inanirmisiniz 240 forester ilani vardi suan girin bakin sahibindene 190 tane kalmis. 50 araci ikigunde satmislar. Ben kendime kiziyorum acikcasi. Cok agirdan aldim. Nedeni malesef arac ile alakali tereddutlerim vede kararsizligim. Tam kafamda oturttum almaya niyetlendim simdide bir tane arac yok piyasada. Kendime oylesine kizginimki basima agrilar girdi desem yeridir.

Evet, şimdi bu durumu fırsata çevirmek isteyen çok olacaktır.
İnşallah aklınıza yatan araç bulursunuz kısa zamanda..

Sony Xperia Z5

Elbetteki zamlardan sonra araclar ilana dusecek ama o zamanda ben alirmiyim almazmiyim emin degilim. Ama sanirim artik Forester sevdasindan vaz gecip sifir binek bir arac bakacagim. Bizim suv meraki baska bahara kaldi anlyacaginiz.

Araç alma işi biraz şans işi. Kaderde ne varsa o oluyor. O yüzden çok acele edipte karambolede getirmemek lazım ki sonradan pişman olmayın..

Sony Xperia Z5

Araç alma işi biraz şans işi. Kaderde ne varsa o oluyor. O yüzden çok acele edipte karambolede getirmemek lazım ki sonradan pişman olmayın..

Sony Xperia Z5
Orasi oyle zaten cok esnettigim icin bu duruma geldim. Acele etmim dedim ama olan firsatlari da kacirdim. Hayirlisi artik. Bende alirim Phantom 4 umu gider dag bayir video cekerim :smiley:

SoOzimmlztarsucnzjvjsuvzjxjvksjbus
748f8689a43ea133c37fcf7c68af9ce6

SM-T113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Geri