Dün Geceki Fırtına

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan serkan saygın Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 23
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,465

serkan saygın

NEVER STOP EXPLORİNG
Yer
İstanbul / ESENKENT
Web
www.rcdrifttr.com
Herkese selamlar saygılar.
Konuyu umarım doğru yere açmışımdır sayın yönetim.Dün gece hatırlarsanız istanbuldaki üyelerimiz şiddetli oraj fırtınası olmuştu.yani bol yıldırımlı bol gök gürültülü.Bende böyle havaları sevdiğimden aldım elime cep telefonumu (normalde 400D makinam var ama o an yanımda değildi) bakalım dedim cep telefonu ile neler yakalalıyabilcem.Buyrun dün geceki manzaralar.

NOT:Fotolarla kesinlikle oynama yoktur.

Etiketler
Ynt: Dün Geceki Fırtına

Bir tane de benden olsun bari...

Kocaeli'den selamlar

Kocaeli

CANON EOS 50D güzel makinadır ama asıl iş Lens'te Ucuz ve yavaş lenslerle bu makinadan performans beklemeyin ( aslında her body için geçerli ) genelde ucuz lensli konfigrasyonlarda çekilen fotoğraflardan beklenen alınamayınca Body'e şuç bulunur aslında olay lens'te biter.

Umarım siz de bbütçenize göre makinaya uygun güzel lesnler almışsınızdır.

Güle güle kullanın...

mrtvural' Alıntı:
CANON EOS 50D güzel makinadır ama asıl iş Lens'te Ucuz ve yavaş lenslerle bu makinadan performans beklemeyin ( aslında her body için geçerli ) genelde ucuz lensli konfigrasyonlarda çekilen fotoğraflardan beklenen alınamayınca Body'e şuç bulunur aslında olay lens'te biter.

Umarım siz de bbütçenize göre makinaya uygun güzel lesnler almışsınızdır.

Güle güle kullanın...
kesinlikle haklısınız.
biraz daha para olursa lense yatırım yapacam elbette.ama derdim hani body aradan cıksın uzun sure ısımı gorsun sonrada lensle kafamdakı konuya gore fotoları cekmek ;)

Bütçenizi yapın, lens almadan önce bana haber verin belki birkaç tavsiyem olabilir size.

İlginizden dolayı teşekkür ederiz Köroğlu. Bu arada memleket Rize mi?

Bu akşam bekliyordum aslında birkaç şimşek yakalarım diye hava durumu öle demişti sabah ama akşam oldu hava düzeldi :mad:

mrtvural' Alıntı:
Bütçenizi yapın, lens almadan önce bana haber verin belki birkaç tavsiyem olabilir size.

İlginizden dolayı teşekkür ederiz Köroğlu. Bu arada memleket Rize mi?

Bu akşam bekliyordum aslında birkaç şimşek yakalarım diye hava durumu öle demişti sabah ama akşam oldu hava düzeldi :mad:
Yok hocam;memleket Bolu/seben..
Bende teşekkür ederim..

Ben Rize / ARDEŞEN'liyim yani LAZ'ım. Köroğlu sülalesi benim anne tarafımdan akrabam olur o yüzden sormuştum. Siz de fotoğrafla ilgileniyorsunuz zannedersem. Nasıl gidiyor çekimler, daha çok neler çekiyorsunuz, yarışmalara katılıyormusunuz?

murat arkadaşin çekimleri iyi ama diğerleri ne gerek yoktu cep telefonu ile ancak bu kadar olur .kötü örnek olarak gösterebiliriz.çeken arkadaş alınmasın kimseye kastım.ayrıca kmiseyide şahsen tanımıyorum.sadece mesleğim eğitimim ve işim gereği fikrimi söyledim.

mrtvural' Alıntı:
Ben Rize / ARDEŞEN'liyim yani LAZ'ım. Köroğlu sülalesi benim anne tarafımdan akrabam olur o yüzden sormuştum. Siz de fotoğrafla ilgileniyorsunuz zannedersem. Nasıl gidiyor çekimler, daha çok neler çekiyorsunuz, yarışmalara katılıyormusunuz?
Hocam ben rumuz'u yöremizdeki köroğlundan esinlenerek almıştım;internet'in ilk çıktığı yıllarda klavyam Türkçe karekter değildi :smiley:
fotoğrafla ilgileniyorum;bir çok fotoğraf paylaşım sitelerinde paylaşmaya çalışıyorum kendi meşrebimce birşeyler fotoğraflayıp.
en çok imkânlar dahilinde makro ve manzara fotoğraflarım ağırlıkta..
sizler'de fotoğraf ile uğraşıyormusunuz ?paylaşımlarınız varmı?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri