Dünyanın En Güzel Yerinde Jeep Ile Denize Kadar Indik! Cj-5

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Kemalkaan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,327

ÇITIR BİR VİDEO PAYLAŞMAK İSTEDİM SİZLE UMARIM BEĞENİRSİNİZ..
Video: https://youtu.be/sHL85eOU1fQ

ABONE OLARAK BANA DESTEK OLABİLİRSİNİZ:Uranüs life

Sahilde araç ile gezmenizi yadırgadım. Maalesef ülkemizde, koruma ve denetleme işini yapması gereken bazı görevliler salla başı al maaşı yapıp işini yapmamalarından dolayı sizin bu çekimlerde gösterdiğiniz gibi fütürsuzca ve düşüncesizce sahillere inebilme cesareti gösteriyorlar.
Doğada olmaktan,bu güzelim sahillerde denizin keyfini çıkartırken, doğanında canının çıkartmamaya özen gösterelim.

Sahilde araç ile gezmenizi yadırgadım. Maalesef ülkemizde, koruma ve denetleme işini yapması gereken bazı görevliler salla başı al maaşı yapıp işini yapmamalarından dolayı sizin bu çekimlerde gösterdiğiniz gibi fütürsuzca ve düşüncesizce sahillere inebilme cesareti gösteriyorlar.
Doğada olmaktan,bu güzelim sahillerde denizin keyfini çıkartırken, doğanında canının çıkartmamaya özen gösterelim.
Doğaya zarar verdiğimizi açıkcası pek kavrayamamistik haklısınız hata yaptık uyarınız için teşekkür ederim , yapılmaması gerekirdi daha dikkatli olacağım

araçla kumda gezme doğaya zarar verdiğini düşünmüyorum çevrede insanda yok zarar görecek ömrüm deniz kenarında geçti şu an 25 km uzaktayım işim gereği .
kumda piknik yapanların çöpleri meşrubat şişeleri poşetler yiyecek artıkları malesef dolu dolu dolu yazmakla bitmez paralı yerlerde böyle büyük işletmelerin campinglerine gidiyoruz dondurmanın külağını kuma gömüyorlar kavga ediyoruz bıktık miletimizi bilinçlendirmek lazım

araçla kumda gezme doğaya zarar verdiğini düşünmüyorum çevrede insanda yok zarar görecek ömrüm deniz kenarında geçti şu an 25 km uzaktayım işim gereği .
kumda piknik yapanların çöpleri meşrubat şişeleri poşetler yiyecek artıkları malesef dolu dolu dolu yazmakla bitmez paralı yerlerde böyle büyük işletmelerin campinglerine gidiyoruz dondurmanın külağını kuma gömüyorlar kavga ediyoruz bıktık miletimizi bilinçlendirmek lazım

1- Araç kütlesi ve tekerlek baskısı ile kumun gevşek yapısını zamanla sertleştirebilir.Yıllar içinde kumsallıktan çıkabilir.
2-Araç egzost gazları kuma teması ile karbon kiri oluşabilir.
3-Araç egzost gazı ile kum içinde yaşayan canlılara zarar verebilir
4-Varsa kum içinde yumurta bırakan canlıların habitatını bozabilirsiniz.
5-Araç tan akabilecek yağlarla kumsalın kirlenmesine yol açabilirsiniz.

Keyif için doğayı; dolaylı veya doğrudan zarar verme ihtimali olan eylemleri n'olacak yaklaşımı ile mazur görülmesi ,yada benden öncekiler zaten kirletmiş benimki mi göze batacak anlayışı sonucunda ülkemin doğası kirlenmekten kurtulmuyor maalesef.
Dediğiniz gibi insanları uyarsanızda,anlamıyorlar.Sanki hakaret etmişsiniz gibi kavgaya yöneliyorlar.

BENCE GAYET HAKLISINIZ UFAK ÇAPLI BİR KEYİF YAPMAK İÇİN SÖYLEDİĞİNİZ ZARARLARI VERMEK ÇOK BENCİLCE OLUR ÖRNEK TEŞKİL ETMEMESİ İÇİN VİDEOYU KALDIRDIM BU DOĞA BU MEMLEKET BİZE EMANET DAHA SAYGILI OLMALIYIZ BENCEDE UYARINIZ VE KİBARLIĞINIZ İÇİN AYRİYETEN TEŞEKKÜR EDERİM , HERKES E

BENCE GAYET HAKLISINIZ UFAK ÇAPLI BİR KEYİF YAPMAK İÇİN SÖYLEDİĞİNİZ ZARARLARI VERMEK ÇOK BENCİLCE OLUR ÖRNEK TEŞKİL ETMEMESİ İÇİN VİDEOYU KALDIRDIM BU DOĞA BU MEMLEKET BİZE EMANET DAHA SAYGILI OLMALIYIZ BENCEDE UYARINIZ VE KİBARLIĞINIZ İÇİN AYRİYETEN TEŞEKKÜR EDERİM , HERKES E

Anlayışın ve duyarlılığın için sana içtenlikle teşekkür ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR