Dünya'yı Gezip Seyyar Satış Yapmak...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan minutari Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,263

minutari

Ana Kamp
Merhaba,
Uzun yıllar özel bir şirkette Satış - Pazarlama işinin her basamağı görmüş biri olarak günün birinde kendimi bu işi yaparken buldum; İstanbul' da yaşıyor ve türlü etkinlikler (Konser, Futbol Maçları, Mitigler vb.) için özel ürünler hazırlıyor ve toptan satışını yapıyoruz.

En son yeni bir fikri hayata geçirmeye karar verdik. Bu belkide dünyada kimsenin yapmaya cesaret edemediği işlerden biri;

Dünya'yı Gezip Seyyar Satış Yapmak...

Kulağa çok garip gelse de bu yazıyı yazarken on ayda yedi ülke gezmiş ve beş ülkede bu işi yapmış, başına türlü olaylar gelmiş, biraz da tecrübeli bir "Seyyar Satışçı" olmuştum galiba :smiley:

Şimdiye kadar; Güney Afrika, Fas, Azerbaycan, Gürcistan, Moskova, Japonya ve Güney Kore' ye gittim. Gürcistan ve Moskova hariç beş ülkede seyyar satış yaptım.

Yakın zamanda da Güney Amerika için planlama ve ön hazırlık yapmaya başlayacağız...

http://anasinisattigimindunyasi.blogspot.com.tr/

1170760 10151784596404834 394923601 n 1

1149535 10151804831289834 1509610969 o

395577 10151598065744834 285912733 n

74919 10151739044819834 1636707705 n

971250 10151626413229834 2008229891 n

Etiketler
Ynt: Dünya'yı Gezip Seyyar Satış Yapmak...

Sevgili Zafer&Co, :smiley:
bloğunu zevkle okudum, üçünüzün beraber olduğu resim çok sevimli.
Güney Amerika gezinizi "LİVE" olarak burada yazmayı düşünüyorsanız, enfes olur. Umarım tecrübesi ve bilgisi olanların da sanal desteği ile, sıra dışı bir başlık olacağından eminim.
Sabırsızlıkla bekliyoruz.
Not. Kumpanyayı tanıyabilir misin ? :smiley:

Teşekkürler abicim.
Eğer gittiğimiz ülkelerde internet bulursak buradan ve bloğumdan mutlaka canlı paylaşımda bulunurum.

Ancak şu an için en çok ihtiyaç duyduğumuz şey tecrübeli arkadaşlardan gelecek bilgiler. Bu forum ve konu vasıtası ile yardım alırsak süper olacak. Bu arada Brezilya' da yaşayan oralı bir arkadaş da edindim. Kendisi birçok konuda bana yardımcı oluyor.

Ayrıca Japonya seyahati yazımı fırsat buldukça bitirmeye çalışıyorum ama Japonya ile ilgili anlatacak o kadar çok şey var ki :smiley:

Desteğin için teşekkür ederim. Takip ettiğini ve beğendiğini bilmek beni ayrıca mutlu ediyor.
Saygılarımla.

bir solukta okudum... kazasız belasız bereketli satışlarınız olsun. harikasınız.

Teşekkürler.
Şubat sonunda kısmetse Japonya' ya ikinci seyahatimizi gerçekleştireceğiz. Güzegahımız; Tokyo, Osaka ve Saitama. Şimdiden hazırlık ve planlama yapmaya başladık...

üstadım g.afrika maceranızı okudum,gerçekten tebrik ederim bu harika bir marketing çalışması fakat,zenci yerine siyahi, demenizi tercih ederim,zira zenci demek onlarda abd nin yarattığı bir travma haline geldiği için hakaret sayılıyor.saygılarımla..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri