Düsseldorf Sokaklarında Bir Tur Atalım Mı?

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Jaseph Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 708.
Köln Almanya’nın en Akdenizli şehri.
Dilinde 300 Fransızca kelime var. Napoleon buralarda uzun kalmış galiba.
Köylü tabiri, olsa olsa doğu Almanya şehirlerinin bazıları için kullanılabilirdi.
Düsseldorf ile ise asla değişmem..

Teoman bey yanlış kişilerle gezmiş olmalısınız, gelin de gezdireyim sizi. 😊
 
Son düzenleme:
Ben sadece 2 gece kalmıştım nehir kıyısındaki bir kampta, Köln'ü çok bildiğimden değil. Kömür madenleri yüzünden köylük demiştim :smiley:

Ben Köln mü, Düsseldorf mu diye seçim yapmak zorunda kalsam kesinlikle Köln olur. Köln de herşey elinin altında, çok kültürlü bir yer. Belki de 10 yıldır burada yaşıyor olmamdan kaynaklı olabilir.
 


Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,226
Mesajlar
1,515,234
Kayıtlı Üye Sayımız
171,860
Kaydolan Son Üyemiz
art23

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst