Duster'ı Sonradan Look Pakete Çevirme

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cannnn Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 17
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,145

cannnn

Kamp I
Herkese merhabalar
34 GA 1013 plakalı aracımı sattıktan sonra yeni duster'a geçiş yaptım. Fakat gözüme takılan eksikleri vardı. Aslında daha farklı bir başlık açmak istiyordum ama gördüm ki sonradan duster ı sonradan look pakete çevrilmesi hakkında tatmin edici bilgiler bulamadım.Bu yüzden kendi aracım da gördügüm ilk eksikligi sizler ile paylaşmak istedim

Aracı görüldügü gibi fazla basit duruyordu

IMG 1665

Saygı deger bir abim tarafından bana hediye edilen ön tampon altı ile yola koyulduk. EK olarak çıkmacılardan da bulabilirsiniz 100 ile 150 tl arası.
Güzel bir şekilde boya işlemi yapıldı. Ne diye soracak olursanız ; AKÇALI gümüş gri ile boyandı

IMG 1720

Daha sonra ataşehir den berke otomotivden arka tampon altı gri parçayı aldım ve oda aynı şekilde akçalı gümüş gri ile boyandı. Fakat asıl olay burda başlıyor !!

IMG 1741

Daha sonra ataşehir den berke otomotivden arka tampon altı gri parçayı aldım ve oda aynı şekilde akçalı gümüş gri ile boyandı. Fakat asıl olay burda başlıyor !!

Orjinal look paketli duster ile normal dusterin arka tampon altları magalesef farklı, paylaştıgım 2.fotografta da görebilirsiniz. Bir çok tırnak delikleri var. Bu yüzden benim aldıgım arka tampon altıda öyle...Burda yapılacak 2 şey kalıyor; 1 tampon aynı orjinal look paketli duster gibi delinecek yada gri ekin tırnakları kırılacak, siyah silikon ile yapıştırılacak. Önümüzdeki günlerde işlemin devamını paylaşmış olacagım.

IMG 1741

Look

IMG 1742

Tırnakları kesildi ve silikon sıkıldı. Gayet hoş oldu.Egzoz ucuda eklendi. Sıra geldi yan maşpiyellere :smiley:

IMG 1748

IMG 1750

IMG 1752

Normal look paketten daha hesaplı olmuş sanırım :smiley: hatta bu kadar uğraşa look paketin verdiği şekil hazzından daha da zevkle kullanacağınız kesin :smiley:
İyi günlerde kullanın, Emeğinize sağlık...

Çok sagolun :smiley: evet insan kendi yapınca daha bi zevkli ve farklı geliyor. Fakat sadece tavan barlarını yapamıycam. Orasıda öyle kalsın artık:smiley: daha cok kafamda proje var bakalım yavaş yavaş

Çok sagolun :smiley: evet insan kendi yapınca daha bi zevkli ve farklı geliyor. Fakat sadece tavan barlarını yapamıycam. Orasıda öyle kalsın artık:smiley: daha cok kafamda proje var bakalım yavaş yavaş
Kolay gelsin :smiley: proje yeniliklerini paylaşırsanız bizede fikir olmuş olur :smiley:

İlk ihtiyacım direksiyon ve düğme sonrada beyinden hız sabitleyici fonksiyonunu açılması gerek. Benim aracımda hız sabitleyici olmamasına ragmen hız sabitleyici butonuna kadar kablolar gelmiş fişi takılı. Eksiklerim belli yani

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri