Dusterlar New Age Olmus?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan youngsun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,416

Etiketler

Ynt: Dusterlar New Age Olmus?

bu gün Ankara'da bir bayi ile görüştüm New Age için sadece model ismi değişti. Kolçak standart oldu başka bir şey yok dedi ama pek inanmadım yaklaşık 5000.tl fiyat artmış bu sadece kolçak farkından mı fiyat arttı dediğimde araba yok satıyor abi diyor . Bekleyip görelim ...

5.000 tl oldukça büyük bir rakam. 5 ay önce; aralık 2012 de 49.000 tl ye alan arkadaşım var.Şu anki liste fiyatı da belli 53.000 tl. Eğer buna ilaveten 5.000 tl zam yaparlarsa, karşılığında iyi birşeyler vermesi lazım Dacia'nın diye düşünüyorum. Şu anda bile Görünüm paketi 1.600 tl ; Güvenlik paketi .1600 tl. Yani 5.000 fark olacaksa Dusterda da oldukça yenilik olmalı bence.

lauret look paket fuull 90 bg 4*2 modelı 43800 bayı satış fıyatıydı ınternettekı suankı fıyatı 45200 olmuş bayıde yıne 44 bıne alınır fıyatta artış yok

Makyajlı kasa geleceği için donanım kapsamları ve isimleri değişti.

Temmuz ayında piyasada olacakmış yeni duster esp tüm modellerde standart olur umarım.

Bekliyorum yenisini :smiley:

ozaman bekleyelımmı yoksa ıkıncı el bır duster mı alalım ne dersınız???

bars2010' Alıntı:
5.000 tl oldukça büyük bir rakam. 5 ay önce; aralık 2012 de 49.000 tl ye alan arkadaşım var.Şu anki liste fiyatı da belli 53.000 tl. Eğer buna ilaveten 5.000 tl zam yaparlarsa, karşılığında iyi birşeyler vermesi lazım Dacia'nın diye düşünüyorum. Şu anda bile Görünüm paketi 1.600 tl ; Güvenlik paketi .1600 tl. Yani 5.000 fark olacaksa Dusterda da oldukça yenilik olmalı bence.
Ben iyi almışım o zaman 2012 aralık başında en fulunü 47500 e aldım

troyexplorer' Alıntı:
Ben iyi almışım o zaman 2012 aralık başında en fulunü 47500 e aldım

aralık sonunda da 47700 ben aldım .herhalde en uygun bizleriz. yıl sonu indirimlerini beklemek lazım..

Kimse tam olarak bilmiyor ama bir şeylerin değişeceği kesin arkadaşlar... Yeni Stepway görünümüne benzeyecek bana kalırsa ,bekleyip göreceğiz...

Arkadaşlar yeni duster temmuz ayının 2. haftası türkiye de satışa çıkacakmış.

Ancak 3000 tl gibi bir fiyat artışından söz ediliyor.

Sizce şuanda alsam nasıl olur ?

1.5 dci 90hp 4x2 laureate + görünüm paketi + beyaz renk 43.000 tl. fiyata alabilirim sanırım.

liste fiyatı 44.650 tl.

Neden şimdi almam lazım temmuz 26 tatile çıkıyorum ve arabamı değiştirmem gerek.

yeni duster de teslimat ve yoğun talepten arabasız kalabilirim diye düşünüyorum.

Sizce ne yapmam lazım aracımın lastikleri değişmesi gerek bir 10.000 km sonra yine bu sene sonu içinde ağır bakımı var tüv ve pulda var hiç yoksa 2000 tl harcamam gerekiyor.

Ancak satarken yine ayni fiyata gidecek hiç masraf etmeden elden çıkartmak istiyorum dusterde hoşuma gidiyor.

Arabanı haziranda sat, tatile kiralık araçla git ve döndüğünde yeni Duster al. Eskisine hiç bulaşma. İlla eski alıcaksan da yenisi geldiğinde 2.elde kıyamet gibi olur, temiz 2. elini alırsın.

devit3' Alıntı:
aralık sonunda da 47700 ben aldım .herhalde en uygun bizleriz. yıl sonu indirimlerini beklemek lazım..

Eylül-Ekim gibi , 4x4 bir araç bakıyordum. İkinci el aramaktan gına geldi ve ani bir kararla Tokat bayisinden sıfır alayım diye girdim...2007 kazasız ,boyasız, dizel Corolla'ma 28, kendi araçlarına da 51 dediler. Ben de 28'e Corolla bulursanız 10 tane alayım deyip çıktım.

2 gün sonra da bir Niva aldım...Duster aklımda kalsa da böyle heriflere müstehak.

yigiterc' Alıntı:
Eylül-Ekim gibi , 4x4 bir araç bakıyordum. İkinci el aramaktan gına geldi ve ani bir kararla Tokat bayisinden sıfır alayım diye girdim...2007 kazasız ,boyasız, dizel Corolla'ma 28, kendi araçlarına da 51 dediler. Ben de 28'e Corolla bulursanız 10 tane alayım deyip çıktım.

2 gün sonra da bir Niva aldım...Duster aklımda kalsa da böyle heriflere müstehak.

Bende 2012 Peugeut 207 ..1.4 Dizel Active aracımı (11000 km.) takasa verip...bir tanede 4x4 yeşil renk Duster almaya niyetlendim...

Satıcı benim 207 yi incelemek için servis bölümüne çekti...

1 saat sonra elinde bir ekspertiz raporu ile birisi geldi...benim 11000 km aracıma 27 000 TL fiyat vermişler...oysa ben aracı sıfır 39000 TL ye almıştım...

Cevabım siz şu takas işini bırakın çok müşteri kaybedersiniz oldu...

Kısacası takas işine girmeyin çok can sıkıcı birşey...

Araç almaktan şimdilik vazgeçtim...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR