E-Kitap ! Jeep Grand Cherokee (ZJ) 93 - 98 Kullanim El Kitabı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ardayldrm Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 45
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,878

ardayldrm

1995 5.2 V8 - ZJ
Merhaba ,
Forumdaki ilk günüm , öncelikle herkeze tekrar merhaba diyorum..

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=20509.0 bu adreste Ergun Erakman 'ın büyük emekle yükledigi Jeep Grand Cherokee (ZJ) 93 - 98 Kullanim El Kitabını Flash Galeri haline getirdim.( Bir nevi e-kitap diyebiliriz.) Size kolaylık olacağını düşünüyorum.. Dosyaları kendi host'umda barındırıyorum eğer beğenilir ve kullanışlı bulursanız gezenbilir.com üzerinden daha sağlıklı olarak yayına devam ettirebileceğimizi düşünüyorum derli toplu olması açısından faydalı olur umarım..

Görüşlerinizi Bekliyorum..

Adres burası : www.mimarda.com/zj

Etiketler
Ynt: E-Kitap ! Jeep Grand Cherokee (ZJ) 93 - 98 Kullanim El Kitabı

Iste simdi gercekten tamam oldu....!
hirs yapip iki gün boyunca taramaktan bitmistim....!
Arda sayesinde bu olay daha profesyonelce bir görünüm aldi....! ;) ;) ;)

T e s e k k ü r l e r Ar d a T e s e k k ü r l e r Ar d a T e s e k k ü r l e r Ar d a

Rica ederim..Zevkti..Gerçi pek bir cevap gelmediğine göre çokta işe yaramamış sanırım..

Aynı dertten muzdaribim sevgili Arda. Günlerce arayıp ZJ, CJ, TJ, WJ repair manual'lerini bulup Jeepdocs.4shared.com adresinde paylaşıma açtım ama nafile. Kimse ilgilenmiyor. (Sağolsunlar bir Barış ve Alper ilgilendi :smiley: Aynı linkte Ergun'un tarattığı dökümanların pdf versiyonunu da paylaştım. Burada host edilmesi zor tüm dökümanları tek bir yerde toplamaktı amacım ama ilgi yoksa çok gerek te yok galiba.

Sorun değil....!

T E Ş E K K Ü R L E R ARDA, T E Ş E K K Ü R L E R KAAN, T E Ş E K K Ü R L E R ARDA, T E Ş E K K Ü R L E R KAAN,

Arda , Kaan ve Ergun abiye tekrar teşekkürlerimiz sunarım . Bunların bir arada bulunması bu forumda sunulması bence çok faydalı . Sonuçta bence her sürücünün bu klavuzlara ihtiyacı var .

Teşekkür , günaydın , iyiakşamlar konularında ne yazık ki cimri insanlarız galiba :D Yanlış anlaşılmasın bizimde dahil olduğumuz toplumumuzun genelinden bahsediyorum .

Saygılarımla
Barış

Söz konusu internete yüklenmiş dosyaları indiremedim. Ama yine de teşekkürler.

http://**.com/files/210079871/JEEP.rar.html
bu adresten indirebilirsiniz..

Emeği geçen herkese çok teşekkürler...

herkese selamlar benimde forum ilk yazım yeni üyeyim eger kitapçık konusunda da beni bilgilendirseniz sevinirim,diger forum ve sorunlarda görüşmek üzere :smiley:

ben de bakayım dedim ama hep rapid'den hem de sizin host'tan silinmiş :(

Her iki adresede ulaşılamıyor. Silinmiş yada bloke konmuş. ( Mimarda ve 4shred.com )

emeğinize ellerinize sağlık bende buna benzer bir şey narıyordum çook teşekkür ederim ardakaşlar hakketten :D

arkadaşlar bu adresten indire biliyorsunuz karauzum.net/jeepgckilavuz.rar burayı deneyin bence ulaşamayan arkadaşlar için,

çok teşekkürler, iniyor ;)

www.karauzum.net/jeepgckilavuz.rar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,409
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.