Ege Ve Antalya'da "kamp Alanları Dışında" Kamp Kurabileceğimiz Kıyı Ve Koy Önerileri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kenanbyrk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,666

kenanbyrk

Yeni Üye
Yer
Bursa
Öncelikle herkese merhabalar..

Biz bu yaz ağustosta 4 arkadaş tatile çıkalım dedik ve bunu Ege&Akdenizdeki kıyı ve koylarda 2 şer 3 er gün kalarak 4-5 yer görelim diye düşündük. Forumu tam gezmesemde okuduğumun %90 'ı hep kamp alanlarından bahsetmiş. Fakat biz doğal yaşam kampı yapmak istiyoruz. Cennet vatanımda o kadar güzel koy, kıyı varken özel işletmelere para vermek bir kamp yapan için bana çok saçma geliyor.

Eğer sizinde daha önceden deneyimlediğiniz yerler veya bildiğiniz bu tarz; kamp alanı olmayan, gidip çadırımızı kurup 2 gün doğayla başbaşa vakit geçirebileceğimiz yerler varsa paylaşabilirmisiz ?

Teşekkürker..

Etiketler
Şimdiden iyi tatiller dilerim, konu başlığında ki sorunun cevabını bende merak etmekteyim, bilgi ve tecrübesi olanlar katkıda bulunursa sevinirim, tesekkurler. ?.

Genelde forum adabında uygulanan kural üzere ilk mesajınızda kendinizi tanıtsaydınız.. Sizin sorduğunuz bu soruyu bu konumum altında onlarca defa sormuş olan arkadaşlara vermiş olduğumuz cevapları okuma zahmetine girseydiniz ne güzel olurdu. :wink: Yes.. what to say when you talk to your self .. hadi bakalımm :-D

579406

ilk ben yazayım birçok forumda baktım ve kamp alanlarını aradım bazı yerlerde adamlar kişi başı günlük 50-60 tl ücret ödemiş kampı meth ediyor yani 3 kişi 150-180 tl bırakında güzel olsun yani amaç ücret ödemeden doğal alanlarda veya cüzi ücret karşılığı belirlenmiş alanlar olsun

gelibolu güneyli ilçesi mahmutpaşa bölgesinde ücretsiz kamp kurabilirsiniz yan taraftaki kafedeki wc yi 1tl ücret karşılığında kullanabirisiniz (bir çok kişi ücret ödemiyor sahibide istemiyor fakat ben ücret ödedim daha centilmence oluyor)

Offroad kabiliyeti olan aracınızla mutlaka Kemer - Tekirova koylarını görün derim..

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR