'egeli' 2012

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan egeli Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 634
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 109,290
Ynt: 'egeli' 2012

Sayın Yavuz Bey ve Ülker Hanım sizleri 2012 de tanıdık az da olsa bir kaç günümüz geçti.Ve burda koymuş olduğunuz albümle bir kez daha anılarımız canlandı inşallah 2013 yılında sıhatle huzurla yine bir araya geliriz .Yeni yılınızı kutluyarak herşeyin gölünüzce olmasını dilerim..Saygılarımla

Etiketler

Değerli dostlarımız,

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, tüm GEZENBİLİR ailesine sağlık, huzur, neşe dolu yıllar diliyoruz..
Gelecek yıl görüşmek üzere.. :smiley: :smiley:
Selam ve saygılarımızla....

Kar yağmur sizi durduramıyor. Gezmenin hakkını veriyorsunuz.
Kayseri gidip görmediğim bir yer, pastırma ve mantı dışında bir fikrim de yoktu.
Paylaşım için teşekkür ederim. özellikle Erciyes için.

Merhabalar, Eralp Bey..

İlginize teşekkürler.. Aslında Kayseri'nin tarihi yerleri çok, görülecek.. Tarih yönünden zengin.. Daha önce gezdiğimiz yerleri tekrar gezme durumumuz olmadı., ziyaret amaçlı gittiğimizden. İlk fırsatta değerlendirmeyi düşünüyoruz.. Özellikle Erciyes'e baharda çıkmak güzel olur, sanırım..

Görüşmek dileğiyle, esen kalın..

Evet abi Kayseri toplamda 5 gece kalınarak gezilecek bir yer 1 gece Kapuzbaşı 1 gece Erciyes 1 gece Talas,Kıranardı, 1 gece Pınarbaşı 1 gece Kayseri ici Nası olsa Türkiyenin ortasındayız, Sıkıntımızda Allaha cok şükür bitti Tunay hanımda o zamana dışarı cıkma sıkıntısı kalmaz şöyle hani derler ya genleşe genleşe Kayseri yaparız abi .Saygılarımızla..

TUGAY58' Alıntı:
Evet abi Kayseri toplamda 5 gece kalınarak gezilecek bir yer 1 gece Kapuzbaşı 1 gece Erciyes 1 gece Talas,Kıranardı, 1 gece Pınarbaşı 1 gece Kayseri ici Nası olsa Türkiyenin ortasındayız, Sıkıntımızda Allaha cok şükür bitti Tunay hanımda o zamana dışarı cıkma sıkıntısı kalmaz şöyle hani derler ya genleşe genleşe Kayseri yaparız abi .Saygılarımızla..

haziran sonrası için bizede bir karavanlık yer açın.

Valla abi nede güzel olur Kuzulu Muzulu Akıl suyu yanında adınıda Gelin saza,söze,dostluğa diye duyururuz gelmeyene gelemeyene Saza niye gelmediniz diye klıp ceker burdan duyururuz..
İşallah Ahmet bey sizlerde selamete cıkarda hep beraber oluruz..

kardeşim bu sefer seni boş geçmek yok nerde olursan ol parkta bekliyecem sizi tabiki kardeşim Tunay Hanım da kendini bulsun sağlıklı bir günde beraber olma umuduyla.Allaha emanet ediyorum sizi.Saygılarımla

Sevgili Ülker hanım,Yavuz ağbi gezinizi ancak gördüm ve soluksuzca inceliyorum.Sizin gözünüzden ,sizin objektifinizden,karavanınızın penceresinden görmek ve gezmek de çok farklı ve güzel.Şu an 12 inci sayfada Bandırmadayım.Benim doğduğum yer.Şimdilik teşekkürler.SEVGİ ve SAYGILAR.

Beğeni dolu sözleriniz için biz teşekkür ederiz, Metin Bey..
Selamlar...

Ülker hanım ve Yavuz bey merhabalar,yaptığınız bu gezi ,benim gözümde çok anlamlı ve çok değerli.Sizin bu yüce gönüllüğünüzü çok takdir ettim doğrusu. İnsanlara saygısını ,yüreğinin sıcaklığını ,merhametini yazdığı güzel mesajlardan hep hissettiğim Tunay hanımı ziyaretiniz beni çok sevindirdi.Bende ,bu amansız hastalığı yaşamış biri olarak, ayrıcada emekli yüksek hemşireyim,İyi olacaksın ben buna inanıyorum,Ben Zeliha( bütün mesajlarıda sitede ben yazıyorum) ,morel olmak için, Tunay hanıma birşey yazmak istedim hep,ama özel mesaj atamadığım için hiç bişey yapamadım,henüz mesaj atma hakkım yok sanırım.Bu geziniz de benim mesaj yazmama vesile oldu.İçimden keşke yakınlarda bir yerlede olsada ,gidip biraz destek olsam diye geçirdim hep aklımdan.Tunay hanım size acil şifalar diliyorum,doğru yerdesin inan.Bu site ilaç gibi insana,burda gezileri okurken insan kendisi de oradaymış gibi oluyor,birlikte geziyor,görüyor.Tunay hanımda çok iyi takipçi bunu yazdığı bütün mesajlarını okumuş biri olarak söylüyorum.Bak bu gün ben gece 11 gibi siteye girdim şu an sabah saat 8.20 hala hiç uyumadan okuyorum.Size de bir kaç kez özel mesaj atmak istedim ülker hanım hakkım yok diye atamadım.Allahtan sizlere uzun ömürler diliyorum Ülker hanım ve Yavuz bey ki hep bizimle olasınız burda ,sizlerle gezelim görelim.Tunay hanım ve eşinede sağlıklı sıhhatli uzun ömürler diliyorum.Görüşmek üzere.

Zeliha hanım mesajınızı duygulanarak okudum. Burdan bir kez daha yazmanın bile bana onur verdiği duygularımı yazmadan gecemicem.
GEZENBİLİR...
Seni Düşünen,
Seni Kuran,
Seni Bu güne kadar yaşatan,
Seni Bize ulaştıran.
O KARANLIK GÜNLERİMİZDE IŞIK OLAN TÜM AİLEYE MİNNETDARIZ.
Sonsuz Sevgi ve Saygılarımızla Tunay,Tugay...

Merhabalar, Zeliha Hanım...

Beğeniniz ve övgü dolu sözleriniz için çok teşekkürler..
Rahatsızlığınızın ve oldukça zorlu sürecin artık sona erdiğini umarım. Geçmiş olsun.. Bundan böyle sağlıklı, neşe dolu, güzel günler diliyorum.
Sizleri tanımayı, tanışmayı biz de çok isteriz.. Bir gün, bir yerlerde görüşmek dileğiyle..
Esen kalın.. Selamlar..

egeli' Alıntı:
Teşekkürler, Bülent Bey...

Teşekkürler, Seyfettin Bey...

Teşekkürler, Ahmet Bey...
[/quote

Nimara mağarası ilgimi çekti.. burası Marmaris Cennet adası denilen ( aslında yarımada ) yerde.. merak ettiğim.. buraya günübirlik gitmeye degermi ?? Güzel koyları vardır sanırım.. Halka açık koy bulabilirmiyiz ? yoksa heryer beach clup mı ?? .. birde dönüşte Marmaris ten dönmeyip Aksaz istikametine gidip Köycegiz-Dalyan taraflarından çıkabilirmiyiz ?? teşekkürler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR