Egeli Karavancılar Buluşması - İzmir Urla - Çeşmealtı (11 - 12 Aralık 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mseref Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 86
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 43,683
Ynt: Egeli Karavancılar Buluşması - İzmir Urla - Çeşmealtı (11 - 12 Aralık 2010)

Sayın Halil bey, bizlerde sizinle tanışmak isteriz. Temmuz'da görüşebilmek umuduyla...

Etiketler
Ynt: Egeli Karavancılar Buluşması - İzmir Urla - Çeşmealtı (11 - 12 Aralık 2010)

Egeli karavancılar merhaba, bahar geldi, yaza az kaldı. Ufak bir buluışmaya ne dersiniz? Nisan ayında bir buluşma ayarlanamaz mı?
Hem büyük buluşma öncesi bir antrenman olurdu ;) :D :D

Evet egeliler buluşun hazır bizde buralarda iken katılalım.

Egelilerin Nisan da buluşma heveslerine 500 km. den katılma isteği doğdu içimden.

Şööyleciğime, İttihat Terakki bıyıklı Şeref Efe, Yavuz Efe ve diğerleri..
Oturmuşlar ellerde Martinler, arkada ayakta sert bakışlı, kızanlar alımlı...
[attachment=1]

Bu müthiş fotoğrafın bir parçası olmayı kim istemez....Kim..

Haydaan efeler...Haydan garii..

Rüzgar

EfelerKzanlar

Havanın güzel olduğu bir haftasonu buluşması iyi olur aslında. Geçenlerde Sığacık'tan bahsedilmişti...

karavan içinde çay keyfi harika

Kaçırmışım buluşmayı.

hadin İzmirliler buluşun garii :smiley:,
İstanbullulardan örnek alın biraz ;)
hadi Mehmet ağbi gaz ver ekibe :smiley:

İzmir kamp-karavan derneği 24.12.2011'de Kuşadası Önder camping'te toplanıyor. Katılmayı düşünen var mı?

drares' Alıntı:
İzmir kamp-karavan derneği 24.12.2011'de Kuşadası Önder camping'te toplanıyor. Katılmayı düşünen var mı?

15 tatile denk gelseydi,hiç düşünmezdim; 'evet' derdim...

Bende katılmayı düşündüm fakat havalar birden soğuyunca hanımı ikna etmek mümkün olmadı.
netekim haklı sayılır. Hava güzel olsa sorun değilde , soğuk olunca karavan olmadığından aracın içinde
(Renault Trafic) barınmak problem olacaktı. İnşallah uygun bir zamanda...

Etkinliğe katılan arkadaşlardan (varsa..) haberleri fotoğrafları alırız inşallah.

Havaların çok yağmurlu olması nedeni ile, bize göre uygun bir zaman olmadığından dolayı katılamıyorum.

Ayrıca,
Haşmet bey; Böyle bir toplantının olacağı İzmir Kamp ve Karavan derneği forumundan duyurulmamaktadır.. Bu bilgiye nereden ulaştığınızı bildirebilirmisiniz. Saygılarımla..

Şeref Güçlü

Şeref bey merhaba ,

Aynı tereddütleri bende yaşadım. Gerçektende web sitelerinde herhangi bir bilgi yok. Daha sonra
yaptığım araştırmada Facebook grubunda bu bilgiye rastladım hatta arkadaşım olan yöneticilerinden
biriyle temasa geçip teyid ettirdim.

Maalesef hava koşulları olarak kötü bir zamana denk geldi. Zaten duyuruya verilen yanıtlardan da katılımın pek fazla olmayacağı
anlaşılıyor. Havalar iyi olsa Egeli karavancı dostlar ile tanışmak için iyi bir fırsat olacaktı..

Haşmet beyden iki gündür ses seda çıkmadığına göre belki katılmıştır. Bakalım bekleyelim katıldıysa bizleri bilgilendirir herhalde..

Selam ve saygılar..

Uploaded with ImageShack.us

Merhaba Serdar bey,

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.

Bu tür etkinliklerin forumlarda yapılması gerektiğini düşünüyorum. Facebook'tan yapılan duyuru, sadece kendi dost ve tanıdıkları arasında yapılan bir birliktelikten ve etkinlikten öteye gidemez. Herkes facebook'ta üye olmak zorunda değildir. Zira karavana gönül vermiş kişiler karavan site ve forumlarında buluşurlar ve buradan bilgilenirler.
Yinede katılanlara iyi kamplar dilerim.

Arkadaşlar gecikmiş cevabım için öncelikle özür dilerim. Ben toplantı haberini 10 Aralıkta İzmir turızm fuarında tanıştığım UKKD başkanı Erdal Ötügen beyden aldım. Bir süre duyuru yapılırsa diye bekledim, ama sonrasında katılan olursa belki ben de giderim diye düşünerek buraya yazdım. Havanın soğuk olması ve eşimin Ankara'da olması nedeniyle gitmekten vaz geçtim.

Ben de Derneğin Facebook sayfasından etkinlikle ilgili haberdar oldum ama karavandaki hassas işi bitiremediğimden katılamadım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri