Egeyelı 1 Hafta Yollardaydi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan EGEYELI Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 22,441

EGEYELI

Ana Kamp
Yer
TÜRKIYE-Izmir ALMANYA-Augsburg
cok fotoraf cekmistim ama fotolarin cogu silinmis :mad:

DSCI0092

DSCI0095

DSCI0098

DSCI0100

DSCI0103

Etiketler

Ynt: Egeyelı 1 Hafta Yollardaydi

eminim çok güzel yerleri gezmişsindir en azında nereleri gezdin ,gezdiğin yerlerdeki önemli olan yerleri bizlere anlatsaydın ,daha doğrusu bize biraz rehberlik etseydin çok daha memnun olurdum, sizin gezilerinizi malum tüm gezgin motorcular camiası, yakından takip ediyor, bana göre bu camiada çok önemli bir yere sahipsiniz,gezileriniz bir tarafa motorunuz beni daha çok ilgilendiriyor,etrafta çok motosiklet var ama kle 500 benim çok ilgimi çekiyor,kullanımında bir sıkıntı var mıdır,yakıtı nedir,parçaları pahalı mıdır,alım satımı kolay mıdır,bu konularda bana biraz tüyolar verirseniz sevinirim,saygılar sayın abim...

mesut hoca' Alıntı:
eminim çok güzel yerleri gezmişsindir en azında nereleri gezdin ,gezdiğin yerlerdeki önemli olan yerleri bizlere anlatsaydın ,daha doğrusu bize biraz rehberlik etseydin çok daha memnun olurdum, sizin gezilerinizi malum tüm gezgin motorcular camiası, yakından takip ediyor, bana göre bu camiada çok önemli bir yere sahipsiniz,gezileriniz bir tarafa motorunuz beni daha çok ilgilendiriyor,etrafta çok motosiklet var ama kle 500 benim çok ilgimi çekiyor,kullanımında bir sıkıntı var mıdır,yakıtı nedir,parçaları pahalı mıdır,alım satımı kolay mıdır,bu konularda bana biraz tüyolar verirseniz sevinirim,saygılar sayın abim...
Mesut Hocam öncelikle yorumunuz icin cok tesekür ederim, sizde benden asagi degilsiniz gezilerde :smiley:
bu gezimde fotolarin cogu silindi :mad: yakinda yine cikacagim tura nasipse ozaman rehberlik yaparim insallah
kle 500 benim icin mükemmel, kivrak ve süspansiyonlari tam bir enduro istedigin gibi kullan
zaten huyumdur yakitini her turumda ölcmek
artcili ve yüklü olarak 80-100km hiz arasi 100kmde 4.3 litre yakiyor, 100-120km hiz arasi 100kmde 5.1 litre yakiyor
sadece sehir icinde kullanirsam 4.6 litre yakiyor
piyasasi gayet iyi japon endurolarin icinde, cift zilindir olmasi gayet iyi ve torklu 650 makinayi aratmiyor
parcalari istanbulda Z-Motordan aninda temin ediliyor, parca fiyatlari japonlarin hemen hemen aynidir
memnun olmasaydim ikinci kle 500 almazdim, ilk klem 2000 model simdiki 2005 kasa farkli motor ayni kawasaki bu motoru 1990-2006 ya kadar cikardi tüketici memnun oldugundan 16 yil piyasaya sürdü
tabiki karar sizin herkezin kendi tercihi benimkide bu, kimse yanlis anlamasin öbür motorlari kötülemek gibi bir amacim yok
Mesut Hocam umarim yardimci olabilmisimdir
Saygilarimla

EGEYELI' Alıntı:
Mesut Hocam öncelikle yorumunuz icin cok tesekür ederim, sizde benden asagi degilsiniz gezilerde :smiley:
bu gezimde fotolarin cogu silindi :mad: yakinda yine cikacagim tura nasipse ozaman rehberlik yaparim insallah
kle 500 benim icin mükemmel, kivrak ve süspansiyonlari tam bir enduro istedigin gibi kullan
zaten huyumdur yakitini her turumda ölcmek
artcili ve yüklü olarak 80-100km hiz arasi 100kmde 4.3 litre yakiyor, 100-120km hiz arasi 100kmde 5.1 litre yakiyor
sadece sehir icinde kullanirsam 4.6 litre yakiyor
piyasasi gayet iyi japon endurolarin icinde, cift zilindir olmasi gayet iyi ve torklu 650 makinayi aratmiyor
parcalari istanbulda Z-Motordan aninda temin ediliyor, parca fiyatlari japonlarin hemen hemen aynidir
memnun olmasaydim ikinci kle 500 almazdim, ilk klem 2000 model simdiki 2005 kasa farkli motor ayni kawasaki bu motoru 1990-2006 ya kadar cikardi tüketici memnun oldugundan 16 yil piyasaya sürdü
tabiki karar sizin herkezin kendi tercihi benimkide bu, kimse yanlis anlamasin öbür motorlari kötülemek gibi bir amacim yok
Mesut Hocam umarim yardimci olabilmisimdir
Saygilarimla
ilginize teşekkür ederim EGE YELİ , motor hakkında duymak istediklerimi , kullanıcısı olan sizden ve motoru bilen kişiden duymak en doğru alınacak cevaptı teşekkürler,kazasız sürüşler...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri