Ekli linkteki 3 Kapı, 3.0 V6 Pajero Hakkında Bilgi Talebi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan barbecue Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 24
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,327
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

barbecue

Araçsız - Ankara
Yer
Ankara
Değerli dostlar, aşağıda linkini vermiş olduğum araç için görüşlerinizi rica edebilir miyim.
Araç sahibi, pek bilgili değil.
Bu araçlar üzerinde standart olarak kilitli dif. bulunur mu?
Hard off road yapmayacağıma göre, benim açımdan motor performansı yeterli gelecektir diye düşünüyorum sizler ne dersiniz?
Görüşlerinizi paylaşırsanız memnun olurum.
Saygılar,

Burak,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-3-kapi-3-0-v6-56858801/detay

Etiketler
Ynt: Ekli linkteki 3 Kapı, 3.0 V6 Pajero Hakkında Bilgi Talebi

Bence burada durması daha iyi gibi.?

Pajero bölümüne taşımak hatalı olacak.

Araç Pajero olduğu için o bölümde görüntülenmesinin ve Pajero sahipleri tarafından yorumlanmasının daha uygun olacağını düşünmüştüm.

Saygılar,

Burak

Taşıyalım bakalım.

Pajero sahipleri karar versin artık.
:smiley:

Döşemeleri haricinde fena görünmüyor... :smiley:

Sn.Öz
teşekkür ederim
Saygılarımla,

Burak

ZMURATA' Alıntı:
Döşemeleri haricinde fena görünmüyor... :smiley:

Murat Bey,
Döşemelerini düşünmüyorum bile, kaportası bana düzgün geldi.
Mekanik olarak nasıldır ve bu modelde bir araca bu rakam uygun mudur?
Ben daha once hep Amerikan aracı kullandım, Mitsubishi benim için yeni bir heyecan.
İlginize teşekkürler,

Saygılarımla,

Burak

Değerli Dostlar,
Aracın sahibi ile bir kere daha görüştüm ve anlayabildiğim kadarı ile araç üzerinde herhangi bir şekilde dif.kilit mevcut değil.
Beyefendi aracı satarken resimlerde görünen lastikleri de söküp yerine başka lastık takarak verecekmiş.
Ayrıca araç için Istanbul'dan bir dosta söz vermiş.
Ara. bir kaç hafta içinde İstanbul'lu arkadaşımız tarafından da alınmaz ise, fiyatını arttırıp tekrar satışa sunacakmış.
Bilgilerinize,

Saygılarımla,

Burak

Yengemin şeyi olsa eniştem olurdu hikayesine dönmüş yahu.

;D

ilk başta kısa şasede v 6 nadir bulunur arka defransiyel helezonlu ise gerçekten orjinaldir. muhtemelen gümrük çıkışlıdır türkiye girişli pajerolarda 2.6 benzin veya 2.5 turbo dizel vardır. büyük olasılıkla lsd kilitlidir. bende 1988 2.5 turbo dizel 5 kapısı mevcut 7 seneyi bitirdim allaha şükür hala kıramadım beni tanıyanlar ağır off-road yaptığımızı bilir.
fiyat konusuna gelince ağustos 2011 senesinde ilana verilmiş tam 6192 kişi aracı incelemiş fiyat olarak çok detaya girmicem çünkü alıcıyla satıcı arasındaki pazarlıktır fakat bu tarzda bir aracı arasanız bulamzsınız lakin iş satıyorum demeye gelince iş değişiyor.
benim fikrime göre bu aracın benim paramla 15000 tl eder hakkıda budur.

Maalesef öyle oldu.
Araca müşteri çıkınca 9 aydan sonra bir anda herşey değişti.

Saygılarımla,

Burak

eksperoto' Alıntı:
ilk başta kısa şasede v 6 nadir bulunur arka defransiyel helezonlu ise gerçekten orjinaldir. muhtemelen gümrük çıkışlıdır türkiye girişli pajerolarda 2.6 benzin veya 2.5 turbo dizel vardır. büyük olasılıkla lsd kilitlidir. bende 1988 2.5 turbo dizel 5 kapısı mevcut 7 seneyi bitirdim allaha şükür hala kıramadım beni tanıyanlar ağır off-road yaptığımızı bilir.
fiyat konusuna gelince ağustos 2011 senesinde ilana verilmiş tam 6192 kişi aracı incelemiş fiyat olarak çok detaya girmicem çünkü alıcıyla satıcı arasındaki pazarlıktır fakat bu tarzda bir aracı arasanız bulamzsınız lakin iş satıyorum demeye gelince iş değişiyor.
benim fikrime göre bu aracın benim paramla 15000 tl eder hakkıda budur.

Serkan Bey,
Pajero piyasasını bilmediğim halde aklımdan geçen teklif rakamı sizin söylediğinizden 1000 TL fazlası idi, ancak sahibi değil pazarlık yapmak, fiyatını arttıracağını bildirdi. Tabii bu arz talep meselesi.
hayırlısı olsun.
Saygılarımla,

Burak

Bu aracın sahibi kendini çok kurnaz zannediyor.İlan uzunca zamandır takibimde ve adam aracı satabilmek için birbirinden farklı kurnazlıklar yapıyor.Bu araç alınır ama bu adamdan ve bu paraya alınmaz.

Serkan beyin yazısını iyi okuyun almaya karar verirseniz motor sonradan atılmış olabilir inceleyin

Fantastic Light' Alıntı:
Bu aracın sahibi kendini çok kurnaz zannediyor.İlan uzunca zamandır takibimde ve adam aracı satabilmek için birbirinden farklı kurnazlıklar yapıyor.Bu araç alınır ama bu adamdan ve bu paraya alınmaz.
Turgay Bey,
Haklısınız, bende bayagı niyetlenmiştim bu aracı almaya, hatta motor ve şasi numaralarını soracaktım, üzerindeki motor orijinal motoru mudur diye ancak, beyefendinin yaklaşımları ve tutumu karşısında sormaktan vazgeçtim.
Kendi ifadesine göre motor orijinal motoru, sandık motor değilmiş.
Bilemiyorum tabii.

Saygılarımla,

Burak

Herkese selamlar. İnternette dolaşırken bu siteyi buldum. Aslında bulmadım. Zaten biliyordum Türkiye' de ki bir çok insan gibi. Ancak uzun zamandır da aktif olmuyordum. Yazılanları okuyunca ne kadar haklı olduğumu da görüyorum. 2007 den beri bu siteye üyeyim(inanmayan profilime baksın: kurnazım ya, belki sizleri kandırıyorum dur !!!!)Önceden bu sitedeki insan ların diyaloğundan büyük keyif alırdım. İnce esprileriyle ünlü Umut Çelikel ve Naci Kaptan, beyefendiliğiyle aklımda yer etmiş Reha Bey ve Nadir Bey' ler (eskiler yanlış anlamasın hesi beyefendi insanlardı) ve şu anda ne yazık ki aklıma gelmeyen nice insan(kusuruma bakmasınlar)................Aslında cevap vermeyecektim, böyle durumlarda genelde tarzım budur.( Yine inanmazsanız iletilerime bakarsanız Land Rover ile ilgili bir espri yapmıştım bir zamanlar, Land Rover ile dalga geçen bir şeyler söylemiştim, çok mesaj yazdığı için olacak herhalde, kendini sitenin, hatta internetin sahibi zanneden bir şahıs söylediğim lafa kıçını açan bir çocuk animasyonuyla cevap vermişti ((Avatarımdaki parlak sarı LRDefender'a bakmadan)) Sonra espriyi Kocaeli taraflarından diş hekimi Önder bey anlayıp diğerlerini uyarınca ses seda kesildi. Bense kıçını açan beyefendiye '' İnternette kıçını açma, üşütürsün'' diyebilecekken dememiştim. Şimdi de aynı şeyi yapacağım ve ''Yengeni amcanı karıştırma bu işlere'' demeyeceğim. Ancak görüyorum ki kurnazlığımızdan başlamışsınız olaya anam'dan çıkmayasınız diye küçük bir mesaj yazayım istedim :smiley:) Ki evde sınırsız interneti olan bir çok insan olduğunu anlayın. Dünya küçük bir köydür, globalleşme vs.... Şahıs şahıs herkesi muhatap alarak tek tek cevap vermeyeceğim............Herşeye bir cevabım olmasına rağmen.......... Aracın Giresun'un küçük bir ilçesinde olmasına bakarak beni küçük kasaba kurnazı zannetmiş olabilirsiniz. O mesafeden öyle görünüyor olabilir.... Sadece Konunun birinci muhatabı olduğu için beni arayan beyefendiye bir iki şey söyleyeyim........ Aracın şasi numarasını siz istemediniz, motor orijinal mi diye sorunca vermeyi ben teklif ettim size.... İkincisi: Sizi özellikle uyardım lastkler konusunda fiyatı neden HENÜZ değiştirmediğimi bunu arabanın çok müşterisi varmış gibi göstermek amacıyla yapmadığımı bunu yanlış anlamamanızı istediğimi ağzımla ben söyledim. Açıklama yaptığım için mi kabahatliyim??? Fiyat böyle nedeni yok işine gelirse deyip kestirip atsaydım daha mı iyiydi??? Ayrıca aynı gün yine Ankara'dan bir başkası aracılığı ile biri daha aradı siz o kişimisiniz dediğimde cevap vermediniz başka bir soru sordunuz konu arada kaynadı gitti. (Hala bilmiyorum o kişimisiniz). O kişi değilseniz arabanın ne kadar çok talep gördüğünü düşündürmek için söylediğimi zannediyorsunuz eminim. Aynı veya benzer arabadan daha uygun fiyata bulabilen varsa gitsin onu alsın neden daha fazla ara veresiniz ki.... Lastikleri alırım dediğimi veya pazarlık yapmayışımı (tavır dediğiniz bu oluyor herhalde Yoksa ben size incitecek sinirlendirecek birşey söylemedim beyefendi diye hitap ettim halada ediyorum) beğenmemiş olmanızı beni şöyle veya böyle görmeniz de zerre kadar umrumda değil. Son olarak arabadan hiç rahatsız değilim. Hem de hiç.... Değişik arabaları kullanmaktan hoşlanırım. Fiyatını bulduğum zaman satarım. Parça ve mekanik bilgi desteğini de İLFER OTO' nun sahibi İLYAS ustadan alırım (ve Yılmaz Usta)Çok beyefendi insanlardır ikisi de.... Onlara da buradan selamlar....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri