Elin Japon U Uğraşıyorum Dediğimize Toplu Seferber Oluyor , Bizimkilerden Tık Yök

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Işıkhan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,832

Işıkhan

Yeni Üye
İnsanlar birbirlerine yardımcı olmaya çalışmalı . iki tane konu açtım biride çıkıp şu yanlış yada doğru demedi veya bir öneride bulunmadı :smiley: Burada kimsenin birşey bilmediğinimi düşünmeliyim anlamadım , Gideceğim yerde istediğiniz var mı dedim , anlaşılan birşeyi merak edende yok . Allah bilir kimse kamp bile yapmamıştır :smiley:

Etiketler

Konu başlığı o kadar kötü bir türkçeyle yazılmış ki bunu gören kimse ne yazdığınızı merak etmiyor olabilir

Selamlar,

Sanırım yeni üyesiniz, biraz beklerseniz açtığınız konu birilerinin dikkatini çekecektir ya da sorduğunuz şeyin cevabı muhtemelen forumda mevcuttur. Aramıza hoşgeldiniz.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Hoş karşılamanız için teşekkür ederim ,
Evet beklemek için zamanım olmaması , hayalini kurupta ilk kez deneyim ediyor olacak olduğum için fazla heyecanlıyım :smiley: Zaten doğa ana , aslında kendimizi çocuk sevinç’iyle huzurlu kollarına atabileceğimiz bir yer değil mi :smiley:

Konu başlığı o kadar kötü bir türkçeyle yazılmış ki bunu gören kimse ne yazdığınızı merak etmiyor olabilir
Haklısınız , kendimde yazmaya çalışmayı , okumayı ve kurallarını bir zaman sonra terketmiş olsamda , Büyük hatalılar sevmediğim bir durumdur ,
Açık eleştiri yapmakta , gizlenmeyen davranışınız için teşekkür ederim

insanlar artık birer birer web sitelerini dolaşmıyor. inanın buna kimseninde vakti yok. artık popüler web siteleri ve mobil uygulamalar aktif kullanılmakta. bu siteninde mobil uygulaması olmadığı için hemen cevap beklemek çok saçma olur. yeni konu açıldığında ya o başlıkta birileri dolaşmalı yada mail gelmeli. açıkçası ben gelen mail sonrası bakıyorum ilgimi çeken konulara. bu yüzden anlayışlı ve sabırlı olmanızı öneririm. yok sabrım derseniz de facebook grup ve sayfalarını tercih edebilirsiniz. şahsen ben tercih ediyor muyum hayır

insanlar artık birer birer web sitelerini dolaşmıyor. inanın buna kimseninde vakti yok. artık popüler web siteleri ve mobil uygulamalar aktif kullanılmakta. bu siteninde mobil uygulaması olmadığı için hemen cevap beklemek çok saçma olur. yeni konu açıldığında ya o başlıkta birileri dolaşmalı yada mail gelmeli. açıkçası ben gelen mail sonrası bakıyorum ilgimi çeken konulara. bu yüzden anlayışlı ve sabırlı olmanızı öneririm. yok sabrım derseniz de facebook grup ve sayfalarını tercih edebilirsiniz. şahsen ben tercih ediyor muyum hayır
Sistem çeşitlilikleri , işleyişi ve genel durumlara acemilikten ve heyecandan kaynaklanan hataları yeni yeni anlamaya başladım . Meajların görülme sayılarına göre verilmeyen tepkilerin eklenmesi şaşırttığı için sitem e geçen bir hâl almaya başladım . Neyse ki şimdi sorunlar çözüldü , ilk kamp alanımı buldum ve cep telefonu denilen alet yüzünden apar topar geri dönmek zorunda kaldım . Şimdi yeniden hazırlık planlarındayım :smiley:
Teşekkürler ..
Keyifli hissediyor .. :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri