Emsalsiz Temizlikle Range Rover (SATILIK )

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fuzyon26 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 25
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,577

fuzyon26

Ana Kamp
Yer
ESKİŞEHİR
Merhaba Sayın Gezenbilir Kullanıcıları , 1991 model RANGE ROVER CLASSİC 3.9 EFİ aracımı satıyorum , araç bilgileri aşağıdaki gibidir .

1991 model
3900 cc EFİ motor
188 beygir
Otomatik vites
Benzin + Lpg

Araç diğer emsallerine nazaran çok diri , çürüksüz , masrafsız (bu cümleyi laf olsun diye yazmadım )bir araçtır .
İstenilen ustaya gösterilebilir !
Araca bir ay önce OMVL marka sıralı sistem LPG sistemi uygulanmıştır.
BF Goodrich All Terrain lastik
Yükseltme Kiti ( açılı kolllu , polüretan burçlu )
Karter Muhafaza
Pionner Müzik sistemi
165.000 Km de
Fotograflarda görüldüğü gibi bir araçtır
Satma nedenim gezi organizasyonlarında kullanılmak üzere'' Land Rover Defender 110 Dizel '' almak istememdir.

Aracın Fiyatı 23.900 TL 'dir

Araç bakımları , İstanbul Maslak Oto san. Onuş Oto da yapılmış , şimdi ise Eskişehirde olmama rağmen Ankara Şaşmaz oto san. urgancı oto ( ingiliz kemal in oğlu engin usta tarafından yapılmıştır )

Land Rover Defender 110 Dizel Araçlarla Takas düşünülebilir , saygılar

IMG 5439

IMG 5440

IMG 5442

IMG 5443

IMG 5444

Etiketler

Ynt: Emsalsiz Temizlikle Range Rover (SATILIK )

İLETİŞİM BİLGİLERİ

CENAP DİZMAN

0544 673 85 78

cenapdizman@gmail.com

Araç Eskişehir de bulunmaktadır , isteyen gelip görebilir , saygılar...

hayırlı satışlar aracınız çok düzgün görünüyor ... fiyat biraz yüksek değimi bir üst kasa olan p 38 ler bile daha uygun?

Fiyatı düşük olanları ,aldıktan sonra insanı arabadan soğutuyor , bu zamanda masrafınız güvenerek alınacak araç bulmak zor , saygılar.

iyi forumlar...

güzel araç, alana satana hayırlı olsun.
yurtdışında rrc lerin fiyatları p38 lerden bir hayli yüksek.

mfthk' Alıntı:
güzel araç, alana satana hayırlı olsun.
yurtdışında rrc lerin fiyatları p38 lerden bir hayli yüksek.

Evet özellikle İngiltere de arazide keyf için çok tercih ediliyor , P38 kasalar çok ihtişamlı ama elektronik olduğu için tercih edilmiyor bildiğim kadarıyla , bu araçtaki en güzel konu ateşleme dışında elektronik bir konusu olamaması , selam ve saygılar :smiley:

Benim defenderla takas etsem mi diye düşünmüyor değilim. Eşim hamile olduğu için birazdaha konforlu bir araca ihtiyacımız var, hem malum durumlarda biraz sıkışacak para gerekli... Benim değil de sizin ne düşündüğünüz önemli tabi :smiley:

sword7' Alıntı:
Benim defenderla takas etsem mi diye düşünmüyor değilim. Eşim hamile olduğu için birazdaha konforlu bir araca ihtiyacımız var, hem malum durumlarda biraz sıkışacak para gerekli... Benim değil de sizin ne düşündüğünüz önemli tabi :smiley:

Merhaba , defender düşündüğüm için bu kadar masraf ettiğim bir aracı değiştiriyorum , defender hakkında görüşebiliriz , mail adresim
cenapdizman@gmail.com , saygılar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,084
Kaydolan Son Üyemiz
muraska6105

Çevrimiçi üyeler

Geri