En İyi 10 Türk Blogları Konusu Ve Kazançları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kesskin54 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,980

kesskin54

www.universiterehberi.org
Yer
Kars
Web
www.universiterehberi.org
Günümüzde blog yazarak para kazanan kişiler oldukça fazla Türkiye’de blog yazarak büyük paralar kazanan sayfalar konuları aylık ziyaretçi sayıları ve aylık gelirlerini paylaşıyorum.
1.Onedio
Konusu:Onedio bir çok konu paylaşımı ile türkiyenin en çok okunan takip edilen blog sayfasıdır.Gündem,video,spor,yemek,mizah ve bir çok konuda paylaşım sağlaması ile konu bakımından geniş bir içeriğe sahip
Aylık ziyaretçi S:110,000,000
Aylık geliri:665 bin $

2.Kızlarsoruyor

GezdimGördümYaptım: En İyi 10 Türk Blogları Konusu Ve Kazançları

bu yüksek değerdeki parayı nasıl kazanıyor?
Bu sayfalar şuan türkiyenin en büyük blog sayfaları hergün binlerçe kişi sayfaları ziyaret etmeleri bile google tarafından üst sıralara çıkmalarını sağlıyor ve bundan dolayı birçok şirket reklam veriyor reklam kazançları ve ziyaretçi sayısı bu paraları kazandırıyor

Günümüzde blog yazarak para kazanan kişiler oldukça fazla Türkiye’de blog yazarak büyük paralar kazanan sayfalar konuları aylık ziyaretçi sayıları ve aylık gelirlerini paylaşıyorum.
1.Onedio
Konusu:Onedio bir çok konu paylaşımı ile türkiyenin en çok okunan takip edilen blog sayfasıdır.Gündem,video,spor,yemek,mizah ve bir çok konuda paylaşım sağlaması ile konu bakımından geniş bir içeriğe sahip
Aylık ziyaretçi S:110,000,000
Aylık geliri:665 bin $

2.Kızlarsoruyor

GezdimGördümYaptım: En İyi 10 Türk Blogları Konusu Ve Kazançları

Sizinde blog sayfanız var ise En İyi 10 Türk blogleı Konusu Ve Kazançları Sayfasına blog linkinizi yazabilir sayfa ziyafetçi sayınızı arttırabilirsiniz.

Soruma verdiğiniz cevap için teşekkür ederim.Şimdi aklıma şöyle bir tekerleme geldi." Bayram değil seyran değil eniştem beni niye öptü" galiba amacınız bu yazıları okuyanların yazınızda dolaylı yoldan işaret ettiğiniz yerleri gidip açmalarını sağlamak olsa gerek.Ve veya böyle ağız sulandırıcı bilgilerden sonra bloğ kurma planları yapıp sıkıntılar başlayınca size yardım için baş vurup en azından sürekli tıklayıcınız olmak.
Şansınız bol olsun.
Tekrar sizin verdiğiniz bilgilere gelelim: Ayda 665000 dolar (altıyüzaltmışbeşbindolar)bizim paramız ile yuvarlak hesap 665X5=3325000 lira (üçmilyonüçyüzyirmibeşbinlira) bunu 12 ile çarparsak 12X3=36 milyon lira senede yapar.Böyle bir kazancı olanın vereceği gelir vergisini hesaplamak bile istemiyorum ama böyle kazancı olan kişi veya kurum herhalde vergi ödeme şampiyonluğunda üst sıralarda olur.Hani nerede......kim..... ne zaman vergi vermiş......
Kusura bakmayın ama bana göre siz bu kazanç işini abartmışsınız hemde epey abartmışsınız gibi düşünüyorum.

Arkadasin derdi tiklama almak ve blogunda cikan reklamlara tiklanmasi. Her reklama tiklama basina para aliyor. Forumlar da bedava tik kazanmanin bir yolu.
Yalniz google turkce sitelerde tiklama basina parayi az veriyor.
ABD ve Almanya kayitli sitelerde bu oran cok daha yuksek.
Genelde bu sekilde acilmis konulara cevap yazmiyorum ama bu konu uyandirma servisi gibiydi.
Yalniz o inanmadiginiz paralar kazaniliyor . Paralar Malta'ya, Kibris'a veya neydi adi , o Ingiliz adasina gittigi icin gelir vergisi siralamasinda goremezsiniz. Nasilsa devlet 2-3 yilda bir getir parani yurtdisindan vergisiz demektedir.

Soruma verdiğiniz cevap için teşekkür ederim.Şimdi aklıma şöyle bir tekerleme geldi." Bayram değil seyran değil eniştem beni niye öptü" galiba amacınız bu yazıları okuyanların yazınızda dolaylı yoldan işaret ettiğiniz yerleri gidip açmalarını sağlamak olsa gerek.Ve veya böyle ağız sulandırıcı bilgilerden sonra bloğ kurma planları yapıp sıkıntılar başlayınca size yardım için baş vurup en azından sürekli tıklayıcınız olmak.
Şansınız bol olsun.
Tekrar sizin verdiğiniz bilgilere gelelim: Ayda 665000 dolar (altıyüzaltmışbeşbindolar)bizim paramız ile yuvarlak hesap 665X5=3325000 lira (üçmilyonüçyüzyirmibeşbinlira) bunu 12 ile çarparsak 12X3=36 milyon lira senede yapar.Böyle bir kazancı olanın vereceği gelir vergisini hesaplamak bile istemiyorum ama böyle kazancı olan kişi veya kurum herhalde vergi ödeme şampiyonluğunda üst sıralarda olur.Hani nerede......kim..... ne zaman vergi vermiş......
Kusura bakmayın ama bana göre siz bu kazanç işini abartmışsınız hemde epey abartmışsınız gibi düşünüyorum.
Evet dediğiniz gibi müthiş kazançlar fakat google bu paraları $ bazından herhangi bir türk bankasına yatırımında kesinti yapıyor ayrıca onedio 1 kişilik bir platform değil binlerce çalışanı olan bir blog sayfası

E
Arkadasin derdi tiklama almak ve blogunda cikan reklamlara tiklanmasi. Her reklama tiklama basina para aliyor. Forumlar da bedava tik kazanmanin bir yolu.
Yalniz google turkce sitelerde tiklama basina parayi az veriyor.
ABD ve Almanya kayitli sitelerde bu oran cok daha yuksek.
Genelde bu sekilde acilmis konulara cevap yazmiyorum ama bu konu uyandirma servisi gibiydi.
Yalniz o inanmadiginiz paralar kazaniliyor . Paralar Malta'ya, Kibris'a veya neydi adi , o Ingiliz adasina gittigi icin gelir vergisi siralamasinda goremezsiniz. Nasilsa devlet 2-3 yilda bir getir parani yurtdisindan vergisiz demektedir.
vet tıklanma başı para kazandırıyor şuan bu sitenin üst kısmında ara yazılarında görünen her reklam bu site sahibine para kazandırıyor ve kazandırmalıda bir emek sarf ediyor her emeğin karşılığı olmalı ki devamı olsun teşekkürler

bu yüksek değerdeki parayı nasıl kazanıyor?

Buda bir arkadaşımın blog sayfası günlük kazançı 200 tl aylık 6bin tl

81C9DEB7 499C 4072 9980 D88EB8E8DAEA

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri