En Son Hangi Oyuna Gittiniz?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ferdane gül Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 64
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,481
Ynt: En Son Hangi Oyuna Gittiniz?

ssbman' Alıntı:
Rica ederim . :smiley:
Bu arada Dün unutmuşum yazmayı . Ankara Tiyatro Festivali başladı ve sürmekte : http://www.taksav.org/

Bol sanatlı günler herkese ...
Saol Barış ,bende bu programa nasıl ulaşırım diyordum.... :smiley: ;)

Etiketler

cumartesi akşamı (21.11.2009)testesteron oyununa gittim azbiraz küfürlü salon doluydu hatta ben sandalyede izledim,koridorlar bile doluydu ve herkez sanırım çok eğlendi, +18 bir oyun çoçuklarıyla gitmeyi düşünen varsa

Ankara Devlet Tiyatrosunun ''Derbi yada Darbe'' ve ''Geç Kalanlar '' isimli oyunlarına gittim....Resimlerde daha sonra ekleyeceğim....Özellikle geç kalanlar isimli oyunu ilişkilerini gözden geçirmesi gereken çiftler ve çevresine hoyrat davrananların bilhassa seyretmesini tavsiye ederim...

Ocak ayında Şişli Cevahir'de ''Bavul Hikayesi'' ne gitmiştim. Epey olmuş gitmeyeli :(

ferdane gül' Alıntı:
O zaman en kısa zamanda gittiğin oyunun haberini bekliyoruz ;) :smiley: ...
Kısa zaman :D Yine epey uzun zaman geçecek gibi. Ancak tiyatronun tadı sinemada yok sahiden. Canım tiyatro çekti :smiley:

Ankara Devlet Opera ve Balesinin,''Anadolu'dan Sesler'' isimli operetini çok beğendim,tavsiye ederim....Kültürümüzü kısa kısa da olsa,anlatan hatırlatan bir operet...Köroğlu,Mevlana,efeler,lazlar,bale,halk oyunları ,dans,romen oyunlar,karagözle hacivat ı vs vs herşey vardı bu güzel gösteride....

Ben oyunu İstanbul Pendik Belediyesi Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında -Pendik Yunus Emre Kültür Merkezi Salonu-nda izledim Ferdane Hn.
Sanırım Kadıköy Halk Eğitim Merkezi'nde oynanıyor...
Zaman zaman siyasi taşlamaların da olduğu eğlenceli bir oyundu.:smiley:
Selamlar.

SNM paylaşımınız için teşekkürler,Istanbula gelirsek sayenzde o oyundan da haberimiz oldu...

En son Oyun Atölyesi'nin Testosteron adlı oyununa gittim. Esprili bir anlatımı var. Tavsiye ederim.

Yeni sezonda Devlet Tiyatrolarının güzel oyunları var. Diğer tiyatrolara göre bilet fiyatları da uygun.

Geçenlerde izmir sanatta heccav adlı oyuna gittim günümüz taihine dokundurmalarıyla iyi oyunculuklarla seyredilmeye değer bir oyundu ...gidilmesini öneririm.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR